-

7 گناه بزرگ در طراحی سایت

7 گناه بزرگ در طراحی سایت
(Total 1 Votes : 5 of 5)

طراحی سایت

شش گناه بزرگی که در طراحی یک سایت قابل بخشایش نیست

در این مطلب به بررسی طراحی یک وب سایت می پردازیم و آن را نقد می کنیم . اینبار به سراغ سایت Captain Marvel رفته ایم و نقاط ضعف و قوت آن را بررسی می کنیم. شما می توانید این نکات را برای هر وب سایت دیگر در نظر بگیرید

گناه # 1: عدم ریسپانسیو بودن

در سال 2019، به جرات فکر می کنم هیچ شرکت طراحی سایت و توسعه وب نیست که به بحث ریسپانسیو بودن وب سایت توجه نکند. از سال 2016، ترافیک اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه بیش از ترافیک ناشی از دسکتاپ و لپ تاپ ها بوده است. نرخ های فعلی حدود 53 درصد گوشی های هوشمند و تبلت و 47 درصد از رایانه های شخصی، لپ تاپ ها، کیوسک ها و تلویزیون های هوشمند است.

عدم توسعه وب سایت های ریسپانسیو بیش از 50 درصد مخاطبان سایت را از دست می دهد. همانطور که برای وب سایت "کاپیتان مارول"، آن را به طرز شگفت انگیزی پاسخگو است، با توجه به اینکه کاربران اینترنت در دهه 1990 به سختی در مورد روزی که آنها قادر به دسترسی به وب از دستگاه های دستی (تلفن های همراه هنوز به توزیع شده بود پس از آن) .

گناه # 2: راه رفتن های خیلی طولانی در وب سایت

بعضی توسعه دهندگان وب و طراحان وب سایت به بحث مختصر و مفید بودن سایت توجه نمی کنند و این چیزی است که اغلب باعث می شود مخاطبین با خواندن یک سایت سر و کله بزنند.

ما درباره ی اصطلاحات صحبت می کنیم. بسیاری از آن آنلاین، نه تنها در مکان های معمول مانند سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط خدمات بخش وجود دارد، بلکه گاهی اوقات در محتوا نیز وجود دارد. صرف نظر از اینکه چگونه ژرژون به وب سایت شما خزنده می شود، باید ریشه کن شود.

وب سایت "کاپیتان مارول"، اطلاعیه های حقوقی نوشته شده توسط شرکت والت دیزنی را تهیه می کند، و با حداقل اصطلاح نامه بسیار دوستانه هستند. بهترین راه برای جلب نظر کردن این است که آن را تا آنجا که ممکن است اجتناب کنید مگر اینکه توسعه دهنده کسب و کار دلایل خوبی برای آن شامل.

گناه # 3: کمبود قابل ملاحظه ای از محتوای

هیچ محتوایی به معنای پیام نیست و این به این دلیل است که 46 درصد از بازدیدکنندگان که در وب سایت های B2B به سر می برند بدون هیچ گونه اکتشاف یا تعامل بیشتر می روند. محتواي كيفي مربوط به قصد وب سايت از لحاظ اعتبار سازي بسيار مهم است و اين فراتر از وب سايت B2B است.

در مورد "کاپیتان مارول"، مقدار محتوا برای مطابقت با حساسیت یکپارچه سازی کاهش می یابد، اما عکس های کافی، تریلر فیلم، بایوس شخصیتی و بازی ها برای سرگرمی بازدیدکنندگان وجود دارد. شرکت های توسعه یافته وب سایت مدرن که راه حل های کامل خدمات را ارائه می دهند می توانند مشتری را در مورد محتویاتی که نیاز به شروع دارند فراهم کنند یا آن را مشاوره دهند.

علاوه بر این، آنها همچنین می توانند درس هایی درباره نحوه کار سیستم های مدیریت محتوا ارائه دهند.

گناه # 4: وقتی یافتن اطلاعات ضروری سخت باشد

زمانیکه مسئله توسعه وب سایت "ناوبری گواهی رمز و راز"، با استفاده از برنامه کاربردی قابل قبول از شیوه های توصیه شده، از بین برود، تصور می شد، اما بعد از آن برنامه های تلفن همراه به وجود آمد.

حتی غول فناوری گوگل، ناوگان قایقرانی رادیکال با طرح آزمایشی Material Design 2016 خود را قربانی کرده است، که نوارهای ناوبری پایین را ارائه می دهد تا جایگزین روشنی برای منوهای همبرگر ارائه شود.

به استثنای اینکه یک هدف هوشمندانه برای جلب بازدیدکنندگان برای کلیک کردن یا ضربه زدن روی یک دکمه، پیوند یا عنصر صفحه وجود دارد که مراحل بعدی را توضیح نمیدهد، باید دریابید که رمز و راز گوشت، مخصوصا وقتی که به اطلاعات ضروری میرسد، اجتناب شود.

هنگامی که صفحه "Captain Marvel" بارگذاری می شود، بازدید کنندگان می توانند روی لینک های برچسب شده کلیک کنند یا روی آنها کلیک کنند تا اطلاعات مربوط به این فیلم را دریافت کنند، از محتوای چند رسانه ای لذت ببرند، بازی کنند، با کتاب مهمان ارتباط برقرار کنند یا بلیط بگیرند. یک زن قدیمی مرموز وجود دارد که هر لحظه و بعد از لبه های صفحه ظاهر می شود، اما دلیل این عنصر مرموز در بخش اطلاعات توضیح داده شده است.

گناه # 5: وب سایت بارها خیلی کند است
سرعت وب سایت

Anachronism مربوط به وب سایت "Captain Marvel" وجود دارد که کاربران که در دهه 1990 از Netscape استفاده می کنند متوجه خواهند شد: تمام صفحه ها بسیار سریع می شوند. این یکی از جنبه های یکپارچه ای است که Marvel Studios تصمیم گرفتند که در این سایت نباشند.

برای یک سایت سریع بارگذاری، طراحی سایت طراحی ساده است و این مسئولیت مستقیما با توسعه دهنده است. این به این معنی است که بیشتر "مطالب" شما در یک صفحه (تصاویر، فرم ها، فیلم ها، ویدجت ها، چیزهای درخشان)، طولانی تر سرور برای ارسال بیش از فایل های سایت و طولانی تر است که مرورگر را به آنها را رندر . در اینجا چندین شیوه طراحی برای یادگیری وجود دارد:

1 نور سایت را ایجاد کنید - عناصر غیر ضروری را از بین ببرید، به ویژه اگر آنها تصاویر یا ویدیو پویا را مکشویند.

2 صفحات خود را فشرده کنید - با Gzip آسان است.

3 صفحات طولانی را به چندین تکه کوچک تقسیم کنید

4 کد تمیز را بنویسید که به منابع خارجی متکی نیست

5 بهینه سازی تصاویر

برای راهنمایی های طراحی سایت بیشتر که به بارگذاری سایت شما در محدوده سه بعدی دوم کمک می کند، مانند Google انتظار می رود در سال 2019، مقاله ما را در مورد روند طراحی فعلی بررسی کنید.

هنگامی که مشکالت طراحی تحت کنترل دارید، میزبان وب خود را بررسی کنید. آنها همگی برابر نیستند. بسته های به اشتراک گذاشته شده ارزان قیمت، در سطح ابتدایی، آشکارا آهسته و غیر قابل پیش بینی هستند، به خصوص به دلیل افزایش ترافیک شما. اما حتی فراتر از آن، واقعیت این است که برخی از شرکتها هزینه خرید سرورهای بهتر و سریعتر را صرف میکنند و با مشتریان بیش از حد بارگیری نمی کنند. بعضی ها انجام میدهند.

تست های اخیر سایت بررسی سایت HostingCanada.org زمان بارگیری را در میان ارائه دهندگان پیشرو بررسی کرده و واریانس ها را از "meh" 2،850 ms تا زمانیکه سرعت 226 مگابایت را پیدا کرده اند را پیدا کرد. با قیمت گذاری در میان رقبا معتبر تقریبا برابر است، توسعه دهندگان وب باید بدانند که میزبان سریعترین و مشتریان نقطه در این جهت است.

گناه # 6: اطلاعات تاریخی

اطلاعات کارکردی و دقیق همواره بر روی فرم پیروز می شوند. وب سایت "کاپیتان مارول" صحیح است تا با استانداردهای 2019 نگاه کند، اما تمام اطلاعات فعلی است.

تاریخ انتشار تئاتر فیلم به وضوح نمایش داده می شود، و باید چیزی اتفاق بیفتد که این تاریخ را تغییر می دهد، می توانید مطمئن باشید که Marvel Studios FrontPage را فعال خواهد کرد تا سریعا تنظیمات را انجام دهد.

گناه # 7: هیچ درخواست روشن برای اقدام وجود ندارد

هر وب سایت باید بازدیدکنندگان را مجبور به انجام کاری کند. حتی اگر هدف ارائه اطلاعات باشد، دعوت به عمل یا CTA باید بازدیدکنندگان را تشویق کند تا آن را به یاد داشته باشند و برای به روز رسانی بازگردند. CTA باید به عنوان عناصر ناوبری واضح باشد، در غیر این صورت، هدف از بین رفتن از دست رفتن است.

ایجاد انگیزه قابل قبول است، اما باید پیام CTA را توضیح داد. در مورد "Captain Marvel"، بازدیدکنندگان میتوانند روی پیوند "Get Tickets" کلیک کنند تا روی صفحه Fandango.com با تغییر مسیر مکان جغرافیایی برای منطقه خود گرفته شوند.