-

چگونه یک طراح سایت خوب را پیدا کنیم

چگونه یک طراح سایت خوب را پیدا کنیم
(Total 1 Votes : 4 of 5)

طراحی سایت

آیا قصد طراحی سایت دارید؟ غیر از اینکه باید سایت خود را راه اندازی کنید باید بدانید که سایت شما نیاز به نگهداری و پشتیبانی دائمی هم دارد، طراحی یک وب سایت می تواند یک کار روتین باشد. این به این معنی است که اگر می خواهید یک سایت حرفه ای داشته باشید، احتمالا می خواهید طرح گرافیکی آن را سفارش دهید، نه اینکه تمام وقت یک طراح وب را استخدام کنید.

این راهنما می تواند نکاتی را به شما توضیح دهد که شما را در انتخاب طراح سایت کمک می کند. همچنین  می تواند هزینه های طراحی سایت شما را به حداقل برساند.

در این راهنمای:

استخدام طراح وب: آنچه شما باید بدانید
چقدر هزینه برای استخدام یک طراح وب است؟
قبل از استخدام طراح وب چه پیشنهادی دارید؟

استخدام طراح وب: آنچه شما باید بدانید

اولین قدم برای به راه اندازی وب سایت این است که شما بدانید کدام یک از سه مسیر مختلف را می خواهید انجام دهید که عبارتند از: قرارداد برون سپاری، استخدام یا انجام آن توسط خودتان. در بیشتر موارد، اندازه وب سایت شما و مخاطبان شما تعیین خواهد کرد که کدام رویکرد بهترین ارزش برای پول را به شما می دهد.

برون سپاری و قرارداد با یک شرکت طراحی سایت - این احتمالا بهترین روش است اگر شما نیاز به یک وب سایت با کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد داشته باشید که بتواند بهروزرسانی های منظم را انجام دهد و همچنین پشتیبانی از ادغام برنامه ساده.
استخدام یک طراح داخلی - این قطعا گران ترین روش است، اما موجه است اگر شما در حال انجام یک کسب و کار بزرگ است که شامل برخی از نوع خدمات نرم افزار در حال انجام است. یک وبسایت تجارت الکترونیک پیشرفته یا پایگاه داده آنلاین نیازمند نگهداری منظم است و دلایل معمول برای استخدام یک طراح تمام وقت است.
ساخت یک سایت توسط خودتان - اگر نیازهای شما ساده تر باشد، با استفاده از سرویس ساخت وب سایت برای ایجاد سایت خود سایت خود را بنویسید: این ارزان ترین گزینه است و از شما راحت تر است. اگر فقط به یک وبسایت قابل استفاده نیاز دارید که به خودتان توجهی نداشته باشد، یک وبسایت انجامشده به خوبی کار خواهد کرد.
در صورتی که قراردادن مسیر برای شما باشد، در اولین ملاقات با یک پیمانکار، باید بر اهداف کلی خود برای اندازه و قابلیت وبسایت روشن شوید. سپس آماده باشید تا آنچه را که طراح وب سایت توصیه می کند، به بهترین وجه به نیازهای شما پاسخ دهد.

چقدر هزینه برای قرارداد طراحی سایت نیاز است؟

محدوده قیمت شما بزرگترین اطلاعاتی است که باید هنگام ورود به مذاکرات برای یک قرارداد طراحی سایت بدانید. قبل از اینکه کاری انجام دهید، می خواهید قیمت مورد نظر و سقف بالایی خود را دریابید.

اندازه کسب و کار شما می تواند به شما در تعیین نیازهای وب سایت شما کمک کند، که به نوبه خود تعیین می کند که چه حد قیمت ها انتظار می رود. در اینجا یک جدول است که اینگونه محدوده ها به طور معمول کار می کنند.

هزینه های طراحی وب سایت چه چیزی را برای شما به ارمغان می آورد
تا 500 دلار یک وب سایت طراحی ساده اما حرفه ای طراحی شده با چند صفحه بسیار کوچک است
$ 500- $ 1،000 یک وب سایت کوچک با صفحات اصلی و برخی از ادغام های اساسی نرم افزار شرکت های کوچک
$ 1،000 - $ 1،500 وب سایت با یک سیستم مدیریت محتوا مناسب برای به روز رسانی در حال انجام، به علاوه یکپارچه سازی پیشرفته برنامه های کوچک برای کسب و کارهای کوچک
1500 تا 3000 دلار وب سایت با پیشرفته تر تجارت الکترونیک و یا عملکرد مشتری ردیابی سفارش، به علاوه ویژگی های پشتیبانی از متوسط تا بزرگ کسب و کار
بیش از 10،000 دلار وب سایت بزرگ با تمرکز بر تجزیه و تحلیل داده های مشتری برای تجزیه و تحلیل، پایگاه داده ها و ردیابی پیشرفته شرکت های بزرگ

کل صنعت سازندگان وب سایت در دسترس است، با نرم افزار ایجاد وب سایت را به تنها چند مرحله. ابتدا باید یک قالب وب سایت عمومی را انتخاب کنید. شما می توانید قالب خود را با استفاده از یک تابع کشیدن و رها کردن ساده، شخصی کنید. در نهایت، فقط یک دامنه را خریداری کنید و مطمئن شوید که سایت را به روز نگه دارید.

نمودار مقایسه وب سایت

ما رتبه بندی آسانترین سازندگان وب سایت خود را انجام دادیم
این می تواند هزینه چند دلار در هر ماه برای طراحی و انتشار وب سایت خود - با قالب های شگفت آور ساده به دنبال. برای کسب اطلاعات بیشتر، از مرورگرهای ما برای بهترین سازندگان وب سایت بازدید کنید.
هزینه های وب سایت شما می تواند از 8.50 دلار در هر ماه شروع شود. برای کمک به شروع به کار، سازندگان وب سایت صدها قالب حرفه ای را دنبال می کنند که پس از آن شما می توانید با تصاویر، متن و آرم های خود سفارشی کنید.

در صورتی که برای شما درست باشد، ابتدا باید بهترین سازنده وب سایت را پیدا کنید. Wix (کلیک کنید برای بررسی کامل ما) انتخاب ما بالا است، و ما چند نفر دیگر در راهنمای ما برای ایجاد وب سایت خود را رتبه بندی کرد.

با استفاده از سازندگان وب

قبل از سفارش طراحی وب سایت چه پیشنهادی دارید؟
قیمت ممکن است بزرگترین نگرانی در هنگام استخدام طراحان وب باشد، اما این تنها نیست. در اینجا یک لیست سریع از پارامترها در هنگام شروع یک رابطه تجاری با قرارداد در ذهن داشته باشید:

محدوده کار - در نهایت، هدف از سایت شما هر چیز دیگری را تعیین می کند: آیا هدف پایان دادن به مشتریان بالقوه در مورد کسب و کار شما، اطلاعات بیشتری را به آنها داده یا آنها را به فروش می رسانند؟
اندازه سایت - اندازه مخاطبان شما و اهداف وب سایت شما، تعدادی از صفحات وب سایت را تعیین می کند، که حجم کار طراح وب را تعیین می کند.
فروش چیزها - اگر وبسایت شما نیاز به یک مولفه تجارت الکترونیک داشته باشد، همه چیز را از طرح تا سبد خرید به اطلاعات مشتری که سایت نیاز دارد جمع آوری کند، تحت تاثیر قرار می دهد. برخی از طراحان ممکن است در تجارت الکترونیک متخصص باشند در حالی که دیگران نمی توانند آن را انجام دهند، بنابراین اجازه دهید آنها بدانند که کدام نوع سایت نیاز به قبل دارد.
ذخیره سازی مورد نیاز - نگران نباشید در مورد طراحی یک مقدار مشخصی از فضای ذخیره سازی: اگر شما می دانید که چه مقدار اطلاعاتی که شما باید برای میزبانی آنلاین و سطح کارایی سایت خود نیاز دارید، طراح وب سایت شما به احتمال زیاد به این جزئیات رسیدگی خواهد کرد.
مراحل ثبت نام را وارد کنید - نمیخواهید منتظر بمانید تا تمام وبسایت انجام شود، قبل از دیدن اینکه چگونه اهداف خود را اندازهگیری کنید. از طراح سوال کنید که در چه مرحله میتوانند کار شما را به شما نشان دهند و یک جدول زمانی برای اینکه چه مدت هر "پیش نویس" وب سایت ممکن است.
در نهایت بحث در مورد وب سایت شما با طراح وب باید مانند هر رابطه تجاری باشد: ارتباط و احترام کلیدی هستند. تا زمانی که می دانید هدف شما در ارتباط با آن است، تا زمانی که بتوانید آن را به یک طراح توضیح دهید، شما با وب سایت با نام تجاری جدید خود راضی هستید.