-

ثبت وب سایت

ثبت وب سایت | ثبت سایت
(Total 3 Votes : 4 of 5)

ثبت و رجیستر انواع وب سایت های اینترنتی

ثبت سایت یکی از مهمترین مراحل در طراحی و راه اندازی وب سایت است . چنانچه قبل از راه اندازی سایت بررسی های همه جانبه جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین آدرس اینترنتی صورت نگیرد ممکن است دامین انتخاب شده خصوصیات لازم یک آدرس اینترنتی خوب را نداشته باشد.

ثبت سایت

در حالی که روزانه هزاران سایت جدید به ثبت می رسند و نام های مشابه توسط افراد مختلف ثبت می گردند بنابراین یافتن یک آدرس اینترنتی مناسب مشکل است.

گروه کارشناسان فنی وبسایت در شرکت نیتاران با بررسی های لازم بهترین گزینه ها را در ثبت سایت انتخاب کرده و تصمیم نهایی را به شما می سپارند. چنانچه قصد ثبت و راه اندازی سایت جدیدی را دارید جهت مشاوره رایگان در انتخاب نام و آدرس اینترنتی و همچنین انجام مراحل ثبت وبسایت همکاران ما تماس حاصل نمایید.

کلیه سفارشات مرتبط با خدمات وب سایت شامل طراحی سایت، ثبت وب سایت ، راه اندازی سایت ، انتقال سایت و رزرو آدرس اینترنتی پذیرفته می شود.

 

انواع طراحی وب سایت در شرکت نیتاران

در شرکت نیتاران خدمات ثبت و طراحی انواع وب سایت ها در زمینه های کاری مختلف ارائه می گردد. برخی از این خدمات شامل طراحی و ساخت وب سایت کسب و کارهای مختلف ، طراحی و راه اندازی سایت های ادارات و موسسات دولتی، طراحی و ثبت وب سایت شرکت های خصوصی و دولتی، طراحی و ساخت وب سایت های فروش اینترنتی (فروشگاه آنلاین) طراحی و راه اندازی انواع پورتال و همچنین راه اندازی انواع سایت های بازرگانی و تبلیغاتی می شود.

تمامی وب سایت های طراحی شده تحت پشتیبانی کامل شرکت قرار می گیرند. نیتاران با عقد قرارداد رسمی کیفیت خدمات خود را کاملا ضمانت می کند.

 

ثبت سایت

 

ثبت انواع دامنه وب سایت

شرکت نیتاران مفتخر است به عنوان نماینده رسمی دامنه های ایران و همچنین دامنه های بین المللی ثبت انواع دامین با پسوند های مختلف از قبیل ثبت دامنه ir و com و همچنین دامنه های فارسی را به مشتریان گرامی ارائه می نماید. برخی دیگر از پسوند های قابل ثبت عبارتند از دامنه های با پسوند net org info name company us ca de و ...

کلیه دامنه ها مستقیما با نام شما ثبت می گردد و شما به عنوان صاحب امتیاز اصلی دامنه ها شناخته می شوید.

 

 

ثبت انواع گواهینامه SSL

از جمله خدمات حرفه ای و تخصصی شرکت نیتاران ثبت و اخد انواع گواهینامه SSL برای وب سایت ها می باشد. گواهینامه ها در کلاس های و سطوح مختلف قابل ثبت می باشد. برخی برند های قابل ثبت شامل verisign geotrust comodo digicert rapidssl thawte می باشند. خدمات ثبت و اخذ گواهینامه بر اساس دامنه های مختلف متفاوت است. لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با بخش فروش شرکت نیتاران تماس حاصل نمایید.