-

راه اندازی وب سایت تخفیف گروهی و فروشگاه خرید گروهی

راه اندازی وب سایت تخفیف گروهی و فروشگاه خرید گروهی
(Total 22 Votes : 5 of 5)

ساخت و راه اندازی انواع وب سایت های فروش بن تخفیف

اطلاعات کامل در زمینه طراحی سایت های تخفیف گروهی و فروشگاه های خرید گروهی

سیاست فروش بن در سایت های تخفیف گروهی

پکیج های طراحی سایت خرید گروهی شرکت نیتاران قابلیت ارائه هر یک از سیاست های فروش بن و یا سیاست پرداخت کامل را دارا می باشند. 

در سیاست فروش بن مشتری تنها هزینه بن را به سایت شما پرداخت می کند و دیگر شما نیاز به تسویه حساب با صاحبین مشاغل ندارید. در این روش دردسر های مالی کمتر است اما میزان تراکنش های مالی حساب شما نیز پایین تر خواهد بود.

طراحی سایت تخفیف گروهی

 

سیاست پرداخت کامل در سایت های تخفیف گروهی

در این سیاست مشتری هزینه خدمات یا محصولات را به طور کامل به سایت پرداخت می کند و تیکت خریداری شده را به صاحبین مشاغل تحویل داده و در نهایت محصول یا خدمات مربوطه را دریافت می کند. در حالت پرداخت کامل ، سایت خرید گروهی می بایست مطابق با قرارداد خود با صاحبین مشاغل تسویه حساب نماید. 

شایان ذکر است هر یک از سیاست های کاری فوق دارای معایب و مزایایی هستند که انتخاب بین آنها به سیستم مدیریتی شما بستگی دارد. برای اطلاع بیشتر در مورد مزایای هر روش می توانید با کارشناسان شرکت نیتاران تماس حاصل نمایید.

راه اندازی یک سایت تخفیف گروهی با درآمد بالا

یک سایت تخفیف گروهی موفق باید دارای ویژگی هایی باشد که کارشناسان شرکت نیتاران مشاوره های لازم را در مورد طراحی و نحوه فروش به شما خواهد داد. 

سایت تخفیف گروهی و خرید گروهی

 

طراحی و پیاده سازی کاملترین سیستم مدیریت سایت خرید گروهی

اگر قصد راه اندازی یک سایت تخفیف گروهی جدید را دارید و چنانچه می خواهید از طریق ایجاد یک سایت بازاریابی اینترنتی با قابلیت های فروش بن تخفیف گروهی کسب درآمد کنید شرکت نیتاران کاملترین سیستم مدیریت محتوای سایت تخفیف گروهی را برای شما فراهم می کند. گروه طراحان و برنامه نویسان نیتاران قادر به تحلیل و پیاده سازی هر گونه ایده و پروژه جدید در زمینه طراحی وب سایت و راه اندازی سایت های بازاریابی از جمله سایت های فروش کوپون تخفیف گروهی می باشند.

مشاهده لیست قیمت طراحی سایت تخفیف گروهی

وب سایت تخفیف گروهی ( خرید گروهی ) شما می تواند شامل قابلیت های متنوعی باشد..