-

وب سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی گردشگری

وب سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی گردشگری | راه اندازی سایت تور
(Total 8 Votes : 4 of 5)

طراحی یک سایت گردشگری زیبا

زیبایی یکی از خصوصیات یک سایت گردشگری است. یک وب سایت گردشگری خوب ابتدا باید از نظر ظاهر بتواند بازدید کننده را به خود جذب کند سپس بصورت تفکیک شده و کاربرپسند آفرهای اطلاعات تور و یا جاذبه های توریستی هر یک را معرفی نماید. سایت های شلوغ و یا سایت هایی که از نظر رنگ بندی و یا چیدمان مناسب نیستند نمی توانند مشتری را به تور جذب نمایند.

شرکت نیتاران مفتخر است با ارائه اتودهای طراحی زیبا بصورت کاملا سفارشی وب سایت آژانس مسافرتی و یا وب سایت گردشگری شما را طراحی کند. 

طراحی یک سایت آژانس مسافرتی (آژانس هواپیمایی) با قابلیت های پیشرفته

یک سایت آژانس هواپیمایی علاوه بر رعایت زیبایی ظاهری ، باید از نظر قابلیت ها پیشرفته و کاربرپسند باشد. یعنی یک کاربر باید بتواند در اسرع وقت تور مورد نیاز خود را از طریق فیلدهای مربوطه پیدا کرده و بتواند به ساده ترین روش ممکن تور مربوطه را رزرو نماید. از طرف دیگر قابلیت های مختلف مدیریتی نیز می تواند کار مدیریت سایت را راحت تر کند.

طراحی سایت گردشگری و طراحی سایت آژانس هواپیمایی

از جمله خدمات تخصصی شرکت نیتاران طراحی سایت آژانس مسافرتی / هواپیمایی است. وب سایت آژانس های مسافرتی با قابلیت های پیشرفته قابل طراحی و پیاده سازی است.

قابلیت های سایت آژانس مسافرتی بر حسب نیاز تعیین می گردند و امکان اضافه نمودن قابلیت های بیشتر نیز وجود دارد.

 

برخی قابلیت ها در طراحی و راه اندازی سایت آژانس مسافرتی :

امکان اتصال به وب سرویس شرکت های ایرلاین هواپیمایی

معرفی تورهای مسافرتی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

دسته بندی تورها بر اساس مقصد و مبدا

پایگاه داده اطلاعات هتل ها

پایگاه داده اطلاعات شهرها و کشورها

امکان مدیریت آسان صفحات

امکان مدیریت آسان تورها

مدیران یا مسئولین ذی ربط می توانند جهت مشاوره رایگان در مورد برآورد هزینه - زمان طراحی و راه اندازی سایت آژانس مسافرتی با شرکت نیتاران تماس حاصل نمایند.