-

راه اندازی وب سایت راه اندازی سایت

راه اندازی وب سایت راه اندازی سایت
(Total 5 Votes : 5 of 5)

خدمات حرفه ای طراحی و راه اندازی سایت

به طوری کلی به مراحل طراحی و ساخت و پیاده سازی یک وب سایت در شبکه اینترنتی راه اندازی سایت یا راه اندازی وب سایت می گویند.

شرکت نیتاران مفتخر است با سال ها تجربه ارزنده در زمینه طراحی انواع وب سایت کلیه خدمات از طراحی تا ثبت و راه اندازی وب سایت را به صورت حرفه ای به مشتریان گرامی ارائه می دهد. برخی از خدمات ما شامل ساخت و راه اندازی انواع وب سایت های فروشگاهی ، راه اندازی انواع وب سایت کسب و کارهای مختلف ، طراحی و پیاده سازی سایتهای شرکت های خصوصی و اداری ، ساخت و پیاده سازی وب سایت های تجاری و همچنین طراحی پرتال های کاربری می باشد. شرکت نیتاران کیفیت کلیه خدمات خود را تضمین نموده و بعد از طراحی و راه اندازی وبسایت پشتیبانی کامل آن را برعهده می گیرد.

 

راه اندازی وب سایت

 

راه اندازی وب سایت روی سرورهای قوی و پرسرعت

شرکت نیتاران با بکارگیری جدیدترین و قویترین سرورهای هاستینگ امن ترین و سریع ترین میزبانی وب را برای سایت شما فراهم می کند. محل سرورهای شرکت نیتاران عمدتا در ایران ، آمریکا ، ترکیه و آلمان می باشند اما بنابه درخواست شما امکان ارائه سرور در سایر نقاط جهان نیز وجود دارد. تمامی سرورها از آخرین ورژن سیستم عامل ها و فایروال های بروز با حداکثر پهنای باند موجود استفاده می کنند.

 

مراحل طراحی و راه اندازی وب سایت

در پکیج های سفارشی اولین مرحله از طراحی سایت مرحله طراحی گرافیک قالب آن است. در این مرحله تیم کارشناسی گرافیک شرکت طرح نمونه اولیه را مطابق با سفارش و قابلیت های مورد نیاز شما طراحی کرده و برایتان ارسال می کنند. پس از آن شما طرح نمونه اولیه را ملاحظه کردید نقطه نظرات اصلاحی خود را به بخش گرافیک اعلام می کنید. سپس طرح نمونه اصلاح شده و مجددا برای شما ارسال می شود. این روند طبق زمان بندی از پیش تعیین شده ادامه می یابد تا در نهایت طرح توسط شما تایید شود. بعد از این مرحله تیم برنامه نویسی شرکت نیتاران کدنویسی قالب وب سایت را مطابق با طرح نمونه انجام می دهند. بعد از طراحی و برنامه نویسی بخش های مختلف سایت شما در شبکه جهانی اینترنت راه اندازی می شود.

 

نحوه سفارش طراحی وب سایت

شما می توانید بصورت حضوری و یا غیر حضوری جهت ثبت سفارش طراحی سایت خود با بخش فروش شرکت هماهنگ نمایید. قرارداد شرکت نیتاران کاملا شفاف بوده و در 2 بخش شامل بخش اصلی قرارداد و همچنین یک بخش پیوست فنی تنظیم می شود. در بخش فنی تمامی موارد گرافیکی ، اطلاعات مربوط به دامنه و هاستینگ و موارد مربوط به محتوا و قابلیت های سفارش داده شده قید می گردد. ضمنا این شرکت دارای گواهی مالیاتی معتبر جهت ارائه به شرکت های خصوصی و دولتی می باشد.

مشاهده قیمت طراحی و راه اندازی سایت

 

راه اندازی انواع وب سایت اینترنتی:

خدمات طراحی و ساخت سایت های فروشگاهی : راه اندازی سایت فروشگاهی

طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت های شرکتی : راه اندازی سایت شرکت

ساخت و اجرای انواع پورتال های اداری و سازمانی : راه اندازی وب سایت اداری

 

راه اندازی سایت

سوالات متداول در زمینه ثبت و راه اندازی سایت

 

راه اندازی یک وب سایت چقدر زمان می برد؟

حداقل زمان راه اندازی وب سایت ها با قالب آماده 2 روز و حداقل زمان لازم برای طراحی وب سایت ها بصورت سفارشی 2 هفته می باشد.

 

آیا پس از طراحی و راه اندازی امکان تغییر در وب سایت وجود دارد؟

بله شما از طریق یک کنترل پنل مدیریتی کاربر پسند می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید. شما قادرخواهید بود بخش های مختلف وب سایت را ویرایش کرده و صفحات و منوها را کاملا مدیریت کنید.

 

آیا برای مدیریت سایت نیاز به دانش خاصی داریم؟

خیر، برای مدیریت سایت فقط کافیست کمی تجربه کار با اینترنت را داشته باشید. ضمنا شرکت نیتاران به همراه هر وب سایت یک ویدیوی آموزشی رایگان تقدیم شما خواهد کرد و همچنین در صورت نیاز یک جلسه آموزشی رایگان برای شما ترتیب خواهد داد. با این آموزش ها جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود.

 

آیا بعد از راه اندازی می توان بخش هایی به سایت اضافه کرد؟

بله، شرکت نیتاران از یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی استفاده می کند که قابلیت توسعه پذیری بالایی دارد. شما می توانید در هر زمان که نیاز پیدا کردید قابلیت های جدیدتری را به وب سایت خود اضافه کنید.

 

برای اطلاع بیشتر در زمینه طراحی و راه اندازی وب سایت