-

ساخت وب سایت

ساخت وب سایت | ایجاد سایت | ساخت وبسایت اینترنتی
(Total 4 Votes : 5 of 5)

خدمات طراحی و ساخت وب سایت

وب سایت ها با اهداف مختلفی ساخته می شوند. هدف از ایجاد سایت های اینترنتی اغلب کسب درآمد و به نحوی انگیزه های مالی است. برخی سایت ها از طریق قراردادن آگهی های سایر سایت ها و مشاغل در قبال مبلغی ماهانه  و برخی دیگر با دریافت حق اشتراک از کاربران سایت درآمد کسب می کنند. عده ای با هدف تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات خود سایت راه اندازی می کنند و عده ای دیگر به منظور معرفی سایت های دیگر خود. برخی سایت ها هم صرفا آموزشی یا سرگرمی هستند و لااقل در ابتدا انگیزه های مالی ندارند. گرچه محبوبیت سایت ها معمولا تمایل آنها را به درآمد های اینترنتی به دنبال خواهد داشت. در این میان برخی وب سایت ها هم اگر به دنبال سود نباشند مجبور به کسب درآمد برای پرداخت هزینه های هستند. کوتاه سخن آنکه چه سایت ها انگیزه مالی داشته باشند و یا نداشته باشند در یک هدف مشترک اتفاق نظر دارند و آن هم جذب بازدیدکننده بیشتر است.

 

ساخت وب سایت

 

اگر شما هم در نظر دارید سایت جدیدی راه اندازی نمایید ابتدا می بایست اهداف خود را مشخص کنید. تعیین اهداف سایت قبل از طراحی و ساخت وب سایت ، در روشن نمودن خط و مشی آن بسیار موثر است. پیش از سفارش طراحی سایت تعیین کنید که با چه انگیزه ای می خواهید سایت خود را به کاربران اینترنت معرفی کنید. راه های درآمد سایت را تعیین کنید و آن را با کارشناسان طراحی درمیان بگذارید. در اغلب موارد طراحی و بهینه سازی سایت شما با نحوه کسب درآمد اینترنتی آن ارتباط مستقیم خواهد داشت.

 

ساخت و ایجاد انواع وب سایت در زمینه های مختلف

شرکت نیتاران مفتخر است با سال ها تجربه درخشان در زمینه وب وب شبکه ، خدمات حرفه ای ثبت و راه اندازی انواع سایت را به مشتریان گرامی ارائه می کند. برخی از پکیج های ویژه طراحی سایت شامل طراحی و ساخت سایتهای فروشگاهی و سایت های دارای سیستم پرداخت آنلاین ، طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت شرکت ها و موسسات ، طراحی پرتال های کاربری و اداری ، ساخت اپلیکیشن های وب سایت و همچنین طراحی سایتهای تبلیغاتی و بازرگانی می باشد. تمامی کسب و کارها و مشاغل با اهداف مختلف می توانند طراحی و راه اندازی سایت خود را به شرکت نیتاران بسپارند. 

ساخت سایت فروشگاهی

ساخت سایت تخفیف گروهی

ساخت سایت شرکتی 

ساخت سایت تبلیغاتی

ساخت سایت آژانس مسافرتی

ساخت سایت تایپ و ترجمه

ساخت سایت املاک

ساخت سایت شخصی

ساخت سایت مشاغل

ساخت سایت دانشگاه

مراحل ساخت یک وب سایت

مراحل طراحی و ساخت سایت بستگی به نوع قالب و قابلیت های وب سایت دارد اما به طور کلی مراحل ساخت وب سایت های سفارشی شامل یک مرحله گرافیکی اولیه می باشد که در این مرحله طرح گرافیکی وب سایت در نرم افزاری مثل فوتوشاپ طراحی می شود. پس از اعمال تغییرات و اصلاحات روی طرح اولیه مرحله بعدی کدنویسی قالب وب سایت است. که برپایه html و css انجام می شود. در این مرحله تمامی کدنویسی های قالب به صورت اختصاصی و مطابق با طرح اولیه انجام می شود. سپس در مرحله بعد کنترل پنل مدیریتی و سیستم مدیریت محتوا CMS روی قالب نصب می شود. در نهایت و پس از رفع باگ های احتمالی وب سایت روی اینترنت طراحی و راه اندازی می گردد.

 

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از مراحلطراحی وب سایت و ایجاد وب سایت روی شبکه جهانی اینترنت ( یا روی بستر اینترنت ملی) می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید.