-

وب سایت آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی

وب سایت آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی
(Total 2 Votes : 4 of 5)

طراحی سایت آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی

از جمله خدمات حرفه ای و تخصصی شرکت نیتاران ارائه خدمات طراحی انواع وب سایت های آزمایشگاهی و فروشگاه های تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. تمامی آزمایشگاهها ، مراکز تشخیص طبی و تولید کنندگان یا واردکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی می توانند جهت معرفی خدمات و یا محصولات خود از طریق پکیج های ویژه طراحی سایت شرکت نیتاران اقدام نمایند.

طراحی سایت های آزمایشگاهی بصورت سفارشی و با کدنویسی اختصاصی انجام می شود. تمامی کدنویسی ها مطابق با استانداردهای وب و بهینه سازی سایت سئو به منظور کسب بهترین رتبه در گوگل انجام می شود.

 

طراحی سایت آزمایشگاهی

 

ویژگی ها و قابلیت های وب سایت های آزمایشگاهی

سایت های آزمایشگاهی نمایانگر نوع فعالیت های آزمایشگاه ، ساعات کاری و محصولات آزمایشگاهی می باشد. مراجعه کنندگان می توانند با مراجعه به سایت آزمایشگاه در مورد نحوه ثبت سفارش ، مراحل آزمایش ، الزامات و نکات قبل از آزمایش ، مقالات آزمایشگاهی ، گالری تصاویر و خدمات الکترونیک اطلاع حاصل نمایند. سایت های آزمایشگاهی سبب کاهش ازدحام فیزیکی در آزمایشگاه شده و از سوالات متداول تلفنی می کاهد.

از جمله قابلیت های پیشرفته سایت های آزمایشگاهی امکان نوبت دهی آنلاین و همچنین امکان مشاهده نتایج آزمایش بصورت آنلاین می باشد. همچنین امکان اتصال وب سایت به درگاه پرداخت آنلاین بانکی نیز وجود دارد. در این حالت مراجعه کنندگان می توانند با تکمیل فرم مربوطه جهت پرداخت الکترونیکی اقدام نموده و نوبت خود را دریافت کنند. همچنین مراجعه کنندگان قادر خواهند بود برای مشاهده نتایج با استفاده از رمز خود نتیجه آزمایش را ببینند.

یکی از مزیت های سایت های آزمایشگاهی این است که مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان وضعیت آزمایش خود را مشاهده کنند. به این ترتیب از تعداد تماس های غیر ضروری با آزمایشگاه جلوگیری می شود.

 

طراحی سایت آزمایشگاهطراحی سایت آزمایشگاه

 

طراحی سامانه فروشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

از دیگر خدمات شرکت طراحی سایت نیتاران مرتبط با فعالیت های آزمایشگاهی ، طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های فروش تجهیزات پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.

فروشگاه های اینترنتی بصورت کاملا کاربرپسند با قابلیت های پیشرفته طراحی می شوند و این امکان را فراهم می کنند تا براحتی بتوان بخش های مختلف سایت را مدیریت نمود. امکان مدیریت کامل صفحات ، منوها و لینک ها همچنین مدیریت بلوک های مختلف وب سایت ، سیستم مالی و حسابداری فروش ، امکانات سئو و افزایش رتبه سایت ، سبد خرید ،مدیریت روش های پرداخت و دریافت کالا و بسیاری از قابلیت های پیشرفته فروشگاهی شامل طراحی سایت های فروشگاه تجهیزات پزشکی می شوند.

مشاهده لیست قیمت و قابلیت های " طراحی فروشگاه اینترنتی "

 

طراحی سایت های بیمارستانی و کلینیک های پزشکی

شرکت نیتاران ارائه دهنده خدمات طراحی سایت بیمارستان ها و کلینیک ها بصورت حرفه ای می باشد. تمامی بیمارستان ها و مراکز پزشکی می توانند با استفاده از پکیج های طراحی سایت بیمارستانی شرکت نیتاران یک وب سایت پیشرفته و تخصصی راه اندازی کنند. شرکت نیتاران با عقد قرارداد رسمی کیفیت خدمات خود را تضمین نموده و پشتیبانی سایت ها را بر عهده می گیرد.