-

وب سایت باشگاه ورزشی و بدنسازی

وب سایت باشگاه ورزشی و بدنسازی
(Total 2 Votes : 5 of 5)

خدمات ویژه طراحی سایت باشگاه ورزشی و باشگاه های بدنسازی

یکی از خدمات حرفه ای شرکت نیتاران طراحی انواع وب سایت برای باشگاه ها و مجموعه های ورزشی و همچنین باشگاه های بدنسازی می باشد. طراحی وب سایت ها بصورت کاملا سفارشی و مناسب با درخواست و نیازهای شما صورت می گیرد. همچنین امکان بهینه سازی سایت در گوگل با کلمات کلیدی مرتبط با باشگاه ورزشی وجود دارد.

 

طراحی سایت باشگاه ورزشی و بدنسازی

 

مزایا و لزوم راه اندازی سایت باشگاه های ورزشی

امروزه بسیاری از مشتریان باشگاه های ورزشی در مناطق مختلف آنها را از طریق اینترنت پیدا می کنند. باشگاه ها با داشتن یک وب سایت می توانند از طریق اینترنت جذب مشتری نموده و در نتایج موتورهای جستجوگر حضور داشته باشند.

از طرف دیگر بسیاری از مشتریان می خواهند در مورد سانس ها و دوره ها و شهریه ها از قبل اطلاع کسب کنند. یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی از طریق وب سایت می باشد. ممکن است باشگاه در مقاطع زمانی مختلف نیاز به اطلاع رسانی به مشتریان خود داشته باشد که این امر از طریق سایت میسر می شود.

گالری تصاویر نیز در سایت های باشگاه ها امکان نمایش عکس ها و تصاویر مختلف باشگاه را بصورت آلبوم بندی شده فراهم می کند. این تصاویر می تواند در جذب مشتری تاثیر گذار باشد.

 

سایت باشگاه های ورزشی و بدنسازی با قابلیت ثبت نام آنلاین

امکان ثبت نام آنلاین باشگاه یکی از قابلیت هایی است که در سایت های باشگاه ورزشی و خصوصا باشگاه های بدنسازی می تواند وجود داشته باشد. این قابلیت باعث می شود تا مشتریان باشگاه براحتی می توانند از طریق وب سایت در باشگاه ثبت نام کنند و کارت عضویت دوره های مختلف را خریداری کنند. وب سایت باشگاه ها از طریق اتصال به درگاه بانکی وجه مورد نظر را از مشتریان دریافت کرده و به حساب صاحب وب سایت واریز می کند. تحقیقات نشان داده است امکان رزرو آنلاین باشگاه سبب افزایش تعداد مشتریان باشگاه می شود.

 

طراحی سایت باشگاه بدنسازیطراحی سایت باشگاه ورزشی

 

امکان اتصال وب سایت باشگاه به پنل پیامکی و ارسال اتوماتیک پیامک

یکی از قابلیت های پیشرفته وب سایت باشگاه ها امکان اتصال به پنل پیامک می باشد. مشتریان با عضویت در خبرنامه وب سایت در فهرست پنل پیامکی ثبت می شوند. در همین حال باشگاه می تواند در هر زمان که لازم باشد به مشتریان خود اس ام اس ارسال کند. همچنین وب سایت بصورت اتوماتیک پیامک های هوشمند از پیش تعیین شده را ارسال خواهد کرد. مثلا وقتی کسی در سایت ثبت نام می کند بصورت اتوماتیک پیامک خوش آمدگویی از طرف باشگاه دریافت می کند و یا وقتی کسی پرداختی انجام می دهد اطلاعات پرداخت بصورت اتوماتیک برایش ارسال می شود.

 

امکان فروش محصولات باشگاهی و بدنسازی از طریق وب سایت

در صورت نیاز امکان فروش محصولات باشگاه و محصولات مرتبط با بدنسازی از طریق بخش تحت عنوان فروشگاه طراحی و راه اندازی می شود. به این ترتیب مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت باشگاه کالاهای مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

 

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم؟

سایت های باشگاه ورزشی و باشگاه های بدنسازی می توانند از طریق بهینه سازی عبارات کلیدی مرتبط در نتایج جستجوگر گوگل در صفحه اول باشند. اگر چه یکی از راه های سریع برای نمایش سایت در صفحه اول گوگل استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز می باشد اما بهترین راه بهینه سازی سایت یا SEO است. از جمله عبارات کلیدی که می تواند در فهرست اولویت های بهینه سازی قرار بگیرد عباراتی مثل "باشگاه ورزشی" ، "باشگاه بدنسازی" ، "بدنسازی"، "بهترین باشگاه ورزشی" ، "باشگاه"  و عباراتی از این دست.

لطفا پس از تعیین عبارات کلیدی و اولویت بندی بر اساس میزان اهمیت هر کدام از عبارات ، جهت برآورد هزینه و زمان مورد نیاز جهت بهینه سازی وب سایت خود با همکاران ما در بخش فروش شرکت طراحی سایت نیتاران تماس حاصل نمایید. ضمنا مشاوره کاملا رایگان است. 

از صفحه "طراحی سایت ورزشی"دیدن فرمایید