-

سایت بین امللی دات کام و ...

سایت بین امللی دات کام و ...
(Total 1 Votes : 4 of 5)

خدمات طراحی سایت های بین المللی بصورت سفارشی

شرکت نیتاران با سال ها تجربه در زمینه طراحی وب سایت های بین المللی به زبان های مختلف ارائه دهنده طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با درگاه های بانکی بین المللی ، طراحی انواع سایت های شرکتی در سطح جهان ، طراحی و ساخت انواع پرتال و وب سایت به زبان های مختلف و همچنین بهینه سازی سایت ها برای صفحه اول گوگل می باشد.

وب سایت ها بصورت سفارشی و برحسب درخواست شما از پایه طراحی می شوند. تمامی کدنویسی ها مطابق با استانداردهای وب و سئو انجام می گیرند. در طراحی های سفارشی در مرحله اول یک طرح نمونه اولیه طراحی و برای شما ارسال می شود. این طرح در واقع پیش نمایش سایت شما خواهد بود. شما می توانید تغییرات و اصلاحات مورد نظر خود را با بخش گرافیک شرکت در میان بگذارید و هر زمان که طرح اولیه از نظر شما مورد تایید قرار گرفت کار وارد بخش برنامه نویسی و کدنویسی می شود. به این ترتیب طی چند مرحله وب سایت شما مطابق با زمان بندی صورت گرفته تحویل می شود.

 

طراحی سایت بین امللی

 

امکان ثبت دامنه های بین المللی از قبیل دات کام (com) نت (net) و .org ، .ca , .uk , .de , .us , .info , .name , .company , .co  و ثبت سایر پسوند های دامین جهانی توسط شرکت نیتاران وجود دارد. شرکت نیتاران مفتخر است به عنوان نماینده رسمی دامنه های جهانی تمامی پسوند های جهانی را برای شما ثبت می کند.

 

شرایط ثبت دامنه های بین المللی

شایان ذکر است ثبت برخی از دامنه های بین المللی دارای شرایط خاص بر اساس کشور ثبت کننده دامنه ها می باشد. هر یک از پسوند های کشورها توسط قوانین آن کشور ثبت می گردند به همین دلیل می بایست برای برخی از دامنه های کشورها مدارکی را تهیه و ارسال کرد. به عنوان مثال برای ثبت دامنه های uk ارائه کارت شناسایی انگلستان الزامی می باشد. برای برخی دیگر از دامنه ها ممکن است مدارک دیگری نیز درخواست شود. لطفا جهت اطلاع بیشتر با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

 

طراحی سایت های چند زبانه

در طراحی سایت های بین المللی ، امکان طراحی سایت به چندین زبان مختلف بصورت mirror وجود دارد. شرکت نیتاران وظیفه طراحی و ترجمه زبان های مختلف وب سایت شما را بر عهده می گیرد. تغییر زبان بصورت اتوماتیک بر حسب ip مراجعه کننده یکی از قابلیت های پیشرفته وب سایت های چند زبانه می باشد.

 

چگونه درگاه پرداخت آنلاین بین المللی راه اندازی کنیم؟

تمامی درگاه های پرداخت آنلاین بین المللی از قبیل ویزا کارت یا مستر کارت می بایست از طریق یک بانک ارائه دهنده این خدمات در یکی از کشورهای جهان درخواست شود. از آنجا که تا کنون کشور ما در لیست تحریم های بانکی جهانی بوده است و هیچکدام از بانک های ایرانی به سیستم پرداخت الکترونیکی ویزاکارت یا مسترکارت متصل نیستند برای راه اندازی این درگاه ها می بایست از طریق یک کشور دیگر اقدام شود. کشورها برای افتتاح حساب و ارائه درگاه پرداخت الکترونیکی که به آن مرچنت  می گویند قوانین مختلفی دارند. اما در تمامی آنها ارائه برگه اقامت آن کشورها الزامی است. به همین دلیل برای درخواست مرچنت یا درگاه حتما می بایست از طریق شخصی که اقامت آن کشور را دارد اقدام شود.

لازم به ذکر است ثبت درگاه هایی نظیر پی پال بدون اتصال به حساب بانکی معتبر و ارائه مدارک آن کشور اصولی نبوده و پس از مدتی اینگونه حساب ها فریز شده و امکان برداشت پول از آنها نخواهد بود. بنابراین آنچه به عنوان حساب های paypal وریفای شده توسط برخی اشخاص و یا شرکت ها به هموطنان مقیم ایران فروخته می شود حساب های موقتی می باشند و هیچ اعتباری به آنها نیست.

 

درگاه پرداخت آنلاین ویزاکارت مسترکارت

کدنویسی و راه اندازی درگاه های بین المللی

شرکت نیتاران قادر است هر نوع درگاه بانکی جهانی را کدنویسی کرده و به وب سایت شما متصل کند. پس از آنکه درگاه شما از طریق بانک صادر شد سیستم پرداخت آنلاین وب سایت شما با اطلاعات مربوطه کدنویسی می گردد. شرکت نیتاران امکان کدنویسی تمامی روش های پرداخت از قبیل ویزاکارت ، مسترکارت ، وسترن یونیون ، وبمانی ، پرفکت مانی و پی پال را دارد.