-

تاجیکستان

تاجیکستان
(Total 2 Votes : 4 of 5)

طراحی و راه اندازی وب سایت در کشور تاجیکستان

شرکت مهندسی نیتاران مفتخر است با سال ها تجربه درخشان در زمینه طراحی و ساخت انواع وب سایت کلیه خدمات خود را به همزبانان گرامی در کشور تاجیکستان ارائه نماید. برخی از خدمات نیتاران شامل طراحی و راه اندازی انواع سایتهای فروشگاهی و سایت ویژه کسب و کارهای مختلف ، طراحی و ساخت سایتهای اداری و شرکتی و پرتال های کاربری ، برنامه نویسی و طراحی سایت های تبلیغاتی و بازرگانی و همچنین بهینه سازی کلمات کلیدی برای جستجوگرهای گوگل در جمهوری تاجیکستان می باشد.

 

طراحی سایت تاجیکستان

 

نحوه سفارش طراحی سایت در تاجیکستان

تمامی عزیزان از تاجیکستان می توانند جهت هماهنگی و ثبت سفارش طراحی وب سایت خود با همکاران ما در بخش فروش شرکت نیتاران پارس تماس بگیرند. سفارش بصورت حضوری در تاجیکستان یا ایران و همچنین بصورت غیر حضوری امکان پذیر است. شرکت مهندسی نیتاران تمامی خدمات خود را از طریق عقد قرارداد رسمی تضمین می نماید و پشتیبانی کامل وب سایت های طراحی شده را بر عهده می گیرد. تمامی شهرهای تاجیکستان از قبیل دوشنبه ، خجند ، قرغان تپه ، کولاب ، استروشن ، وحدت ، کان بادام و سایر شهر ها تحت پوشش خدمات نیتاران هستند.

طراحی وب سایت ها به هر زبانی از جمله زبان های فارسی تاجیکی و روسی نیز امکان پذیر است.

 

امکان درگاه پرداخت آنلاین بانک های تاجیکی

تیم برنامه نویسی شرکت نیتاران امکان برنامه نویسی و پیاده سازی درگاه های پرداخت آنلاین بانک های تاجیکی را دارا می باشد. وب سایت های فروشگاهی و سایت هایی که دارای سیستم پرداخت هستند می توانند از طریق درگاه آنلاین به بانک های تاجیکستان متصل شوند.

 

لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه طراحی انواع وب سایت با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

 

بخش طراحی سایت