-

وب سایت تالار پذیرایی و باغ خانوادگی ایرانی

وب سایت تالار پذیرایی و باغ خانوادگی ایرانی
(Total 1 Votes : 4 of 5)

پکیج طراحی سایت ویژه تالارهای پذیرایی و باغ های خانوادگی

ارائه پکیج های ویژه طراحی سایت تالار پذیرایی و باغ تالارها بصورت کاملا سفارشی و با قابلیت های پیشرفته توسط شرکت نیتاران

تالارهای پذیرایی می توانند از طریق طراحی و راه اندازی وب سایت ، خدمات خود را به بهترین نحو معرفی نمایند.

 

طراحی سایت باغ تالار و طراحی سایت تالار پذیرائیتالار عروسی

 

مزایای ساخت وب سایت برای تالارهای پذیرایی

بسیاری از مشتریان تالارهای مورد نیاز خود را از طریق اینترنت جستجو می کنند. جذب مشتری از طریق اینترنت از جمله مزایای اصلی وب سایت های تالار می باشد.

داشتن یک وب سایت زیبا می تواند اعتبار یک تالار پذیرایی را بالاتر ببرد. بسیاری از مشتریان با دیدن یک وب سایت خوب دید بهتری نسبت به آن تالار پیدا می کنند.

مشتریان می توانند گالری تصاویر تالار و خدمات مربوطه را از طریق وب سایت ببینند. بسیاری از مشتریان می خواهند از قبل گالری تصاویر تالار را ببینند و به خانواده خود نشان دهند. داشتن یک وب سایت این امکان را به مشتریان می دهد تا بتوانند از تصاویر بخش های مختلف تالار دیدن کنند.

امکان دسترسی آسان به کروکی و آدرس تالار برای مشتریان و میهمانان آنها از طریق وب سایت میسر می شود. میهمانان تالار می توانند براحتی از طریق نقشه گوگل مپ وب سایت تالار موقعیت مکانی و آدرس تالار را پیدا کنند.

 

 

برخی مزایا ، ویژگی ها و قابلیت های وب سایت های تالار

امکان مدیریت وب سایت از طریق کنترل پنل مدیریتی آسان جهت کنترل و مدیریت بخش های مختلف وب سایت از قبیل صفحات، منوها و بلوک های وب سایت

دارای گالری تصاویر جهت نمایش عکس های تالار بصورت آلبوم بندی شده و با قابلیت زیر شاخه ای

قابلیت گالری ویدیو جهت نمایش تیزر ها و ویدیوهای تالار

قابلیت رزرو تالار توسط کاربران و پرداخت اینترنتی ( در صورت نیاز )

امکان درج نقشه گوگل مپ و نمایش آدرس تالار روی نقشه

استفاده از سیستم مدیریت محتوای کدبسته جهت ایمنی بالای وب سایت

قابلیت های ویژه سئو شامل تنظیم متاتگ ها و alt تصاویر و قابلیت ایجاد تگ روی صفحات جهت افزایش رتبه وب سایت در گوگل

امکان ساخت سایت بصورت چند زبانه

و ده ها قابلیت ویژه دیگر

 

بهینه سازی وب سایت تالار برای صفحه اول گوگل

کارشناسان سئو در شرکت نیتاران قادرند کلمات کلیدی مرتبط با تالار از قبیل : "رزرو تالار" ، "تالار" ، "تالار پذیرایی" و سایر کلمات مرتبط را روی وب سایت شما بهینه سازی کنند. پکیج های سئو شامل 2 نوع سئو پایه و سئو تضمینی می باشند. هزینه و زمان بهینه سازی سایت بستگی به رتبه مورد نیاز هر عبارت کلیدی دارد. جهت اطلاع بیشتر و سفارش طراحی سایت با همکاران ما در بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید. مشاوره کاملا رایگان است.

 

مراحل طراحی سایت های تالار پذیرایی

طراحی وب سایت های تالار پذیرایی بصورت کاملا سفارشی و با کدنویسی اختصاصی انجام می شود. در طراحی سایتهای سفارشی تیم کارشناسی گرافیک شرکت نیتاران طرح نمونه اولیه را مطابق با درخواست شما طراحی می کنند. پس از اینکه نظرات شما روی طرح نمونه اعمال گردید و در نهایت طرح مورد تایید شما قرار گرفت کار کدنویسی قالب توسط تیم برنامه نویسی شرکت انجام می شود. پس از تکمیل این پروسه وب سایت شما جهت راه اندازی روی اینترنت آماده می شود. مرحله نهایی در طراحی سایت های سفارشی مرحله حسن انجام کار و اصلاحیات نهایی روی سایت است. مطابق با زمانبندی قرارداد وب سایت شما آماده تحویل خواهد بود. لطفا جهت هماهنگی و اطلاع از مراحل طراحی وب سایت با کارشناسان فروش شرکت نیتاران تماس بگیرید.

 

مشاهده بخش " طراحی سایت "