-

وب سایت شرکت تعاونی مسکن

وب سایت شرکت تعاونی مسکن
(Total 2 Votes : 3 of 5)

طراحی سایت ویژه تعاونی های مسکن

از جمله خدمات ویژه و تخصصی شرکت نیتاران طراحی وبسایت برای تعاونی های مسکن می باشد. تمامی تعاونی ها می توانند از طریق طراحی و ساخت وب سایت خدمات و پروژه های خود را معرفی نمایند. یکی از مهمترین اهداف هر تعاونی مسکنی اطلاع رسانی است. تعاونی ها می توانند اخبار مربوط به پروژه های در حال انجام و همچنین خبرهای مربوط به پروژه های جدید و پیش فروش ها را از طریق وب سایت خود به اطلاع عموم برسانند. امکان ایجاد سطح دسترسی های مختلف برای مشاهده بخش های مختلف برای کاربران وجود دارد.

همچنین ایجاد گالری تصاویر مختلف از پروژه ها و یا رویدادهای مرتبط با تعاونی از دیگر قابلیت های وبسایت ها می باشد.

برخی از تعاونی های مسکن بخشی را جهت پرداخت آنلاین از طریق وب سایت تعبیه می کنند و امکان پرداخت اینترنتی را نیز برای مشتریان خود فراهم می کنند.

 

طراحی سایت تعاونی مسکنطراحی سایت تعاونی مسکن

 

مزیت های راه اندازی وب سایت برای تعاونی مسکن

امروزه بسیاری از مشتریان از طریق اینترنت با تعاونی های مسکن آشنا می شوند . همچنین داشتن یک وب سایت سبب اعتبار کاری بیشتر برای تعاونی می شود. از نظر مشتریان تعاونی هایی که دارای وب سایت هستند دارای سطح روابط عمومی خوبی با خریداران هستند و به ارتباط با مشتریان اهمیت بیشتری می دهند. به همین داشتن یک سایت اعتبار و سطح کاری تعاونی را بالاتر می برد.

یکی از مزیت های اصلی داشتن وب سایت این است که اطلاع رسانی های سایت از تماس های تکراری و سوال های متداول تلفنی می کاهد. بسیاری از مشتریان با مراجعه به وب سایت از اخبار اطلاع کسب می کنند و ممکن است جواب سوالات خود را بگیرند. به همین دلیل از تماس های بی مورد با تعاونی جلوگیری می شود.

همچنین خریداران با مشاهده اطلاع رسانی ها از طریق وب سایت اطمینان خاطر بیشتری نسبت به روند ساخت مسکن خود  پیدا می کنند. همین اطلاع رسانی ها می تواند قوت قلبی برای آنها باشد.

 

برخی از قابلیت های وب سایت های تعاونی مسکن

امکان مدیریت کامل بخش های مختلف وب سایت از طریق کنترل پنل مدیریتی کاربر پسند

امکان مدیریت کامل صفحات وب سایت و افزودن صفحه به تعداد نا محدود

امکان مدیریت کامل منوها و لینک های وب سایت بصورت زیرشاخه ای و به تعداد نامحدود

مدیریت کامل اخبار و اطلاع رسانی ها بدون هیچ محدودیتی

قابلیت اتصال وب سایت به سیستم پنل پیامکی و قابلیت خبرنامه پیامکی و نیز ارسال اتوماتیک پیامک به کاربران

قابلیت ساخت گالری تصاویر مختلف با امکان آلبوم بندی بصورت زیرشاخه ای و بدون محدودیت

قابلیت نمایش پروژه ها و پیش فروش ها با امکان درج عکس و ویدیو

قابلیت های ویژه سئو جهت افزایش رتبه سایت تعاونی در صفحه اول جستجوگر گوگل

و ده ها قابلیت سفارشی دیگر

 

طراحی وب سایت ها بصورت کاملا سفارشی صورت می گیرد و تمامی نظرات شما در طرح های نمونه اعمال می شود. لطفا جهت مشاوره رایگان با بخش فروش شرکت طراحی سایت نیتاران تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در مورد طراحی وب سایت تعاونی مسکن هستند.