-

سالن زیبایی و آرایشگاه

سالن زیبایی و آرایشگاه
(Total 1 Votes : 4 of 5)

پکیج ویژه طراحی سایت سالن های زیبایی و آرایشگاه ها

شرکت نیتاران ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت ویژه سالن زیبایی و آرایشگاه های آقایان و بانوان بصورت کاملا سفارشی و همچنین خدمات بهینه سازی سایت برای صفحه اول گوگل می باشد.

کلیه سالن های زیبایی جهت معرفی خدمات خود به بهترین نحو ممکن از طریق یک سایت زیبا و جذب مشتری از طریق اینترنت می توانند از پکیج های طراحی سایت سفارشی شرکت نیتاران استفاده نمایند.

 

طراحی سایت سالن زیباییطراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبائی

 

مزایا و ویژگی های یک وب سایت سالن زیبایی

از آنجا که سالن های زیبایی و آرایشی با زیبایی سرکاردارند سایت آنها نیز باید زیبا باشد. بکارگیری از تصاویر با کیفیت بالا و استفاده از جلوه های ویژه گرافیکی و افکت های متحرک از جمله ویژه های مهم یک سایت آرایشگاهی هستند.

از طرف دیگر خدمات سالن باید به بهترین نحو ممکن بصورت کاملا کاربر پسند معرفی شود. یک وب سایت نماد سلیقه و سبک کار آن سالن زیبایی هست و می تواند در افزایش اعتبار و کلاس کاری آن سالن موثر باشد.

 

مراحل و نحوه طراحی وب سایت آرایشگاه و سالن زیبایی

در طراحی وب سایت های آرایشگاهی اولین مرحله طراحی گرافیکی سایت است. در این مرحله طرح گرافیکی قالب وب سایت با توجه به درخواست و نظرات شما طراحی می شود. پس از اینکه نظرات شما روی طرح نمونه اعمال گردید و در نهایت مورد تایید قرار گرفت مرحله بعدی کدنویسی قالب وب سایت می باشد. این این مرحله قالب سایت مطابق با طرح نمونه تایید شده و با رعایت استانداردهای وب و سئو کدنویسی می شود. مرحله آخر راه اندازی وب سایت روی آدرس اینترنتی و در نهایت تحویل وب سایت است.

 

طراحی وب سایت آرایشیطراحی سایت آرایشگاهی

 

سوالات متداول در زمینه سایت های آرایشگاهی و زیبایی

 

آیا خودمان می توانیم بخش های مختلف وب سایت را مدیریت کنیم؟

بله پس از طراحی وب سایت شما از طریق یک کنترل پنل مدیریتی کاربرپسند می توانید بخش های مختلف وب سایت را مدیریت کنید. مثلا صفحاتی به سایت اضافه کنید و یا تغییراتی در آن بوجود بیاورید. تمامی بخش های سایت شما از قبیل صفحات ، منوها ، لینک ها و بلوک های مختلف سایت قابل مدیریت توسط کنترل پنل هستند.

 

آیا مدیریت وب سایت نیاز به دانش خاصی دارد؟

خیر برای مدیریت سایت خود فقط کافیست تا حدی با اینترنت کار کرده باشید. شرکت نیتاران یک ویدیوی آموزشی به همراه یک جلسه رایگان آموزش کار با کنترل پنل را به شما ارائه می دهد. با این آموزش براحتی می توانید به کنترل پنل وارد شده و سایت خود را مدیریت کنید.

 

قیمت و هزینه طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاهی چقدر است؟

هزینه طراحی وب سایت های سالن زیبایی به قالب سایت و قابلیت های سایت بستگی دارد. جهت مشاهده لیست قیمت طراحی وبسایت روی لینک زیر کلیک نمایید:

قیمت طراحی سایت شرکتی