-

شهرک صنعتی

شهرک صنعتی
(Total 1 Votes : 5 of 5)

پکیج طراحی سایت شهرک صنعتی

یکی از خدمات تخصصی شرکت نیتاران پارس طراحی و راه اندازی سایت ویژه شهرک های صنعتی می باشد. کلیه شهرک های صنعتی می توانند از طریق راه اندازی وب سایت زمین ها و کارخانه ها را معرفی نموده و خدمات تبلیغاتی خود را شرح دهند.

وب سایت شهرک صنعتی بصورت سفارشی طراحی می شود و در طراحی این سایت ها از سیستم ها و متودهای روز طراحی وبسایت استفاده می شود. بهره گیری از سرورهای قوی و پرسرعت و استفاده از سیستم مدیریت محتوای کد بسته به منظور حداکثر امنیت از جمله ویژگی های خدمات شرکت نیتاران هستند.

 

طراحی سایت شهرک صنعتی

 

مزایا و ویژگی های سایت های شهرک صنعتی

بسیاری از مشاغل جهت اطلاع از شهرک های صنعتی آنها را در اینترنت جستجو می کنند. داشتن یک وب سایت می تواند سبب بهتر شناخته شدن شهرک های صنعتی شود. اطلاع رسانی یکی از اهداف مهم مدیریت شهرک های صنعتی است که این امر از طریق وب سایت آنها میسر می شود. انواع اطلاع رسانی ها در زمینه های بازرگانی یا رویدادهای مرتبط با شهرک از طریق وب سایت انجام می شود.

وب سایت شهرک صنعتی به عنوان منبع رسمی روابط عمومی آن شهرک فعالیت خواهد کرد که سبب می شود تا از شایعات و خبرهای غیر رسمی جلوگیری شود.

سایت شهرک به عنوان مرجع قوانین شهرک صنعتی مورد توجه و استناد قرار می گیرد و می تواند به قانونمندی و نظم شهرک کمک بسزایی کند.

مراجعه کنندگان به شهرک های صنعتی می توانند براحتی با مراجعه به وب سایت آن شهرک در مورد نقشه و موقعیت مکانی شهرک اطلاع کسب کنند. همچنین درج نقشه گوگل مپ امکان مسیریابی را برای مراجعه کنندگان میسر می کند.

همچنین بخش روابط عمومی و بازرگانی شهرک می تواند از طریق وب سایت با مشتریان ارتباط برقرار کند و همچنین امکان اطلاع رسانی در زمینه آگهی نامه ها و ویژه نامه از طریق سایت میسر خواهد شد.

 

برخی از قابلیت های ویژه سایت های شهرک صنعتی

طراحی ویژه و سفارشی قالب وب سایت

امکان مدیریت کامل بخش های مختلف وب سایت و صفحات سایت توسط سیستم مدیریت محتوای اختصاصی

امکان درج گالری تصاویر شهرک با قابلیت آلبوم بندی های زیرشاخه

امکان درج اخبار و اطلاع رسانی های مختلف با دسته بندی های گوناگون

امکان معرفی واحد های صنعتی شهرک با قابلیت درج عکس

امکان درج تبلیغات در سایت توسط بازدیدکنندگان در بخش نیازمندی های وب سایت

امکانات پرداخت آنلاین بانکی (در صورت نیاز)

امکانات مرتبط با سئو و افزایش رتبه سایت شهرک صنعتی در صفحه اول گوگل به منظور کسب بهترین نییجه در جستجوگرها

 

لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه طراحی وب راه اندازی سایت شهرک های صنعتی با بخش فروش شرکت نیتاران تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.