-

طراحی سایت طلا و جواهر ، طلافروشی ها و زیورآلات

طراحی سایت طلا و جواهر ، طلافروشی ها و زیورآلات
(Total 2 Votes : 4 of 5)

پکیج طراحی سایت طلا و جواهر

یکی از خدمات حرفه ای شرکت نیتاران طراحی وب سایت های مرتبط با طلا و جواهر می باشد. کارشناسان گرافیک در این شرکت با توجه به نوع فعالیت بیزینسی و تم درخواستی طرح گرافیکی اولیه را طراحی می کنند و در صورت تایید نهایی به تیم برنامه نویسی ارجاع می دهند. به این ترتیب یک سایت طلا و جواهر بصورت کاملا اختصاصی طراحی و راه اندازی می شود.

 

طراحی سایت طلا و جواهرطراحی سایت طلافروشیطراحی سایت طلا و جواهرات طلا فروشی

 

پکیج های طراحی سایت ویژه طلا و جواهر مناسب چه مشاغلی است؟

 

وب سایت برندهای طلا و جواهر

این پکیج ها مناسب تمامی برندهای طلا و جواهر و طلاسازی ها جهت معرفی و ارائه خدمات خود به بهترین نحو ممکن از طریق یک وب سایت زیبا و حرفه ای می باشد. وب سایت برندهای تولید کننده یا وارد کننده طلا و جواهر می تواند به آن برند وجهه بین المللی دهد و اعتبار آن برند را به مراتب بالاتر ببرد.

وب سایت طلافروشی ها

کلیه طلافروشی ها می توانند از طریق طراحی و راه اندازی یک سایت اختصاصی زیبا مشتریان بیشتری به خود جذب کرده و سطح کلاس کاری خود را بالاتر ببرند. یک سایت حرفه ای می تواند نمایانگر اعتبار کاری آن طلافروشی باشد. از طرف دیگر فرصت جذب مشتری از طریق اینترنت را نیز برای آن فروشگاه فراهم می کند.

وب سایت اطلاع رسانی قیمت طلا

سایت های خبری و اطلاع رسانی و تحلیل قیمت طلا و سکه از دیگر پکیج های طراحی سایت شرکت نیتاران می باشند. برخی از قابلیت های این وب سایت ها شامل درج اخبار و مقالات مختلف تحلیلی در زمینه طلا و قیمت ارز ، درج قیمت لحظه ای طلا ، سکه و ارز ، درج تبلیغات اینترنتی و .... می باشد.

وب سایت فروشگاه طلا و جواهر

پکیج های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مناسب برای فروش طلا و جواهرات از طریق اینترنت می باشد. این وب سایت های دارای قابلیت های پیشرفته فروشگاهی بوده و مدیریت کامل سیستم فروش از طریق اینترنت را برای فروشندگان فراهم می کنند.

فهرست کامل قابلیت های پکیج طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 

بهینه سازی سایت های طلا و جواهر برای صفحه اول گوگل

کارشناسان SEO در شرکت نیتاران با تحلیل رنکینگ های مورد نیاز کلمات کلیدی مرتبط با طلا و جواهر را روی سایت های طراحی شده بهینه می کنند. این اقدامات شامل تمامی الزامات اولیه سئو و همچنین بهینه سازی های پیشرفته سئو می شود. جهت بهینه سازی کلمات کلیدی می بایست فهرستی از اولویت های کلمات کلیدی به ترتیب تعیین شود.