-

طراحی وب مدرن و جدید

طراحی وب مدرن و جدید
(Total 2 Votes : 5 of 5)

خدمات طراحی سایت های مدرن و جدید

تیم گرافیک و برنامه نویسی شرکت نیتاران ارائه دهنده خدمات طرحی وب سایت بصورت مدرن و مطابق با جدیدترین تکنولوژی های وب می باشد. تمامی طرح ها مطابق با استنانداردهای وب و سئو اطراحی می شوند. بکارگیری از ایده های جدید و ارائه سبک های نو و مدرن از جمله ویژگی های طراحی سایت در شرکت نیتاران می باشد.

 

طراحی سایت مدرن

 

طراحی سایت های ریسپانسیو و واکنش گرا

با گسترش تلفن موبایل و اینترنت همراه ، توجه طراحان وب سایت به متودهای طراحی سایت بصورت واکنش گرا معطوف شده است. طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو یعنی قالب وب سایت به گونه ای طراحی شود که در ابزارهای های مختلفی مثل موبایل و تبلت با بلوک بندی های مناسب به نمایش در آید. مثلا در موبایل بلوک ها و اندازه فونت نوشته ها بزرگتر می شوند. همچنین در طراحی ریسپانسیو نیازی به زوم بیش از حد روی بخش های مختلف وب سایت نمی باشد. از طرف دیگر ممکن است در طراحی قالب موبایل از نمایش بعضی بلوک های کم اهمیت صرف نظر شود. در طراحی سایتهای مدرن توجه ویژه ای به طراحی ریسپانسیو می شود.

 

طراحی سایت فلت

طراحی سایت فلت که برخی به آن طراحی دو بعدی هم می گویند گونه ای از طراحی قالب است که در آن از سایه ها و برجستگی های گرافیکی استفاده نمی شود. به همین دلیل طرح سایت به حالت فلت در می آید. تحقیقات نشان داده است که در طراحی های مدرن کاربران ارتباط بهتری با طراحی های فلت برقرار می کنند . ضمن اینکه طرح های تخت (فلت) جلوه شیک تری به قالب سایت می دهد. همچنین در طراحی وب سایت های فلت بیشتر از قالب های عریض یا wide استفاده می شود. قالبهای عریض دارای کادر کراپ شده نیستند و در رزولیشن های مختلف جلوه بهتری دارند.

 

استفاده از جلوه های ویژه و افکت های خاص در طراحی مدرن

در طراحی سایت های مدرن از افکت های ویژه بیشتر استفاده می شود. برخی از این افکت ها مربوط به HTML5 و CSS3 هستند که زیبایی خاصی به طرح قالب می دهند. استفاده از جلوه های ویژه مبنی بر اسکرول مرورگر نیز از دیگر ویژگی های طراحی سایت های مدرن هستند. تحقیقات نشان داده است که استفاده از جلوه ها و افکت ها در قالب وب سایت سبب می شود تا کاربران زمان بیشتری را در سایت سپری کنند.

 

طراحی سایت جدیدطراحی سایت مدرنطراحی سایت مدرن و جدید

 

استفاده از ابزارها و قابلیت های جدید سئو

در طراحی های مدرن توجه ویژه ای به بحث سئو می شود . نحوه کدنویسی و حتی چیدمان طراحی مورد بررسی قرار میگیرد. از طرف دیگر قالب سایت از نظر بارگذاری بهینه سازی می شود همچنین قابلیت های جدید در زمینه سئو روی وب سایت اعمال می گردد. کدنویسی ها با متودهای جدید سبب می شود تا وب سایت رتبه بهتری در موتورهای جستجوگر کسب نماید.

 

مزایای طراحی وبسایت های مدرن

  • طرح های مدرن اعتبار بیشتری به وب سایت می دهند و سطح کاری آن را بالاتر می برند.
  • کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت ارتباط بهتری با طرح های مدرن برقرار می کنند.
  • گوگل رتبه بهتری به طرح های مدرن در نتایج جستجوی خود می دهد .
  • طرح های مدرن جلوه بهتری در دستگاه ها و مانیتورهای مختلف دارند.

 

لطفا جهت اطلاع بیشتر در زمینه طراحی مدرن وب سایت با کارشناسان فروش در شرکت نیتاران تماس حاصل نمایید.