-

طراحی وب مشابه دیجی کالا

طراحی وب مشابه دیجی کالا
(Total 1 Votes : 5 of 5)

طراحی سایت شبیه فروشگاه دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا که بزرگترین فروشگاه ایران است همواره با تحلیل بازار موارد مختلفی را به سایت خود اضافه می نماید. همین بروز رسانی ها سبب شده که فروشگاه digikala به عنوان یک نمونه و الگوی برتر در طراحی سایت های فروشگاهی مورد نظر قرار بگیرد.

بسیاری از صاحبین وب سایت ها سعی می کنند تا از ایده های دیجی کالا الگو برداری کنند.

 

دیجی کالاطراحی سایت شبیه دیجی کالا و مثل دیجی کالا

 

در طراحی سایت های اختصاصی طرح سایت کاملا مطابق با درخواست صاحب وب سایت طراحی می شود. یعنی نه تنها دیجی کالا بلکه هر وب سایت ایرانی و یا خارجی دیگر می تواند به عنوان الگوی طراحی گرافیکی پیشنهاد شود. البته در بعضی مواقع هدف صاحبین وب سایت ها کپی برداری نیست بلکه طراحی های جدید اما در سبک دیجی کالا است.

اگر چه این امکان وجود دارد که طرح سایت های مختلف عینا کپی برداری شود اما همیشه توصیه شرکت نیتاران بر پیاده سازی طرح های جدید است. نباید فراموش کرد که اگر هدف یک وب سایت حرکت به سمت پیشرفت و تکامل باشد باید حتی الامکان از کپی فاصله بگیرد.

 

طراحی بصورت کاملا سفارشی انجام می شود

در خدمات طراحی سایت سفارشی طرح گرافیکی و قابلیت های CMS وب سایت می تواند مشابه هر وب سایت دیگر باشد. حتی امکان پیاده سازی ایده های نو نیز وجود دارد. در برخی مواقع ممکن است طرح سایت دیجی کالا به عنوان نمونه اولیه مد نظر قرار گیرد اما موارد و بخش هایی به آن اضافه گردد و یا تغییراتی در آن اعمال شود.

در طراحی سایت اختصاصی مرحله اول طراحی گرافیکی کار است. در این مرحله شما به عنوان صاحب وب سایت روی طرح اولیه نظر می دهید. در نهایت هر زمان که طرح نمونه از نظر شما مورد تایید قرارگرفت کار وارد بخش کد نویسی و برنامه نویسی خواهد شد. بنابراین این شمایید که در مورد سبک و طرح سایت تصمیم میگیرد. وظیفه یک طراح سایت این است طرحی را ارائه کند که مطابق با درخواست و ایده های شما باشد.

 

طراحی سایت شبیه دیجی کالا

 

رمز موفقیت فروشگاهی مثل دیجی کالا

فاکتورهای مختلفی باعث موفقیت یک فروشگاه اینترنتی نظیر دیجی کالا می شوند. اول از همه نباید فراموش کرد که شرط اصلی در موفقیت یک فروشگاه جلب اعتماد مردم است. اینکه مشتری اطمینان خاطر داشته باشد که اجناس خریداری شده دارای گارانتی می باشند و در صورت مواجهه با عیب و نقص در کالای خریداری شده فروشگاه مورد نظر پاسخگو خواهد بود. در بسیاری از مواقع مشتریان برخی از فروشگاه های اینترنتی از عملکرد آنها مطمئن نیستند اما فروشگاهی مثل دیجی کالا توانسته با ارائه خدمات پشتیبانی، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. همین جلب رضایت باعث می شود تا تعداد مشتریان وفادار این وب سایت افزایش یابد.

یکی دیگر از دلایل موفقیت دیجی کالا بروزرسانی های مداوم سایت است. به طوری که بازدیدکنندگان انگیزه دارند تا مرتب به این وب سایت سربزنند. پیشنهادات جذاب و تخفیف های ویژه دیجی کالا باعث می شود تا رنکینگ این فروشگاه بالاتر برود.

چیدمان و دسترسی کاربرپسند سایت دیجی کالا از دیگر عوامل اصلی موفقیت آن است. بطوری که هر کس می تواند به راحتی کالایی را که می خواهد در فروشگاه پیداکند و با سایر کالاهای مشابه مقایسه نماید. به این ترتیب عموم مشتریان قادرند با بخش های مختلف وب سایت ارتباط خوبی برقرار نمایند.

 

سوالات متداول:

هزینه و قیمت طراحی سایت شبیه دیجی کالا چقدر است؟

برای اطلاع از تعرفه قیمت ها روی لینک روبرو کلیک نمایید : قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 

مدت زمان مورد نیاز برای طراحی یک سایت در سطح دیجی کالا چقدر است؟

در طراحی های سفارشی حداقل 3 هفته برای طراحی و راه اندازی یک سایت با کد نویسی اختصاصی مورد نیاز است.

 

برای اداره یک سایت در حد دیجی کالا چه سروری مورد نیاز است؟

برای میزبانی سایت فروشگاهی در ابتدا می توان از سرورهای اشتراکی استفاده کرد اما با افزایش تعداد بازدید کننده استفاده از سرورهای اختصاصی مجازی و در نهایت اختصاصی اجتناب ناپذیر است.