-

وب سایت مشاغل و کسب و کار

وب سایت مشاغل و کسب و کار
(Total 3 Votes : 5 of 5)

طراحی و ساخت وب سایت مشاغل ویژه کسب و کارهای مختلف

شرکت نیتاران با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های وب و طراحی سایت ارائه دهنده خدمات طراحی ، ساخت و راه اندازی انواع وب سایت های مشاغل مختلف می باشد. خدمات طراحی سایت و راه اندازی وب سایت در شرکت نیتاران بصورت سفارشی و متناسب با نوع فعالیت کسب و کار و همچنین مناسب با بودجه های مختلف ارائه می شود.

در طراحی وبسایت های سفارشی طرح نمونه اولیه وب سایت مطابق با سفارش مشتری طراحی می گردد و پس از اعمال تغییرات و اصلاحات لازم ، کدنویسی نهایی سایت بصورت کاملا اختصاصی انجام می شود. کدنویسی ها بر پایه استانداردهای سئو (افزایش رتبه سایت در گوگل) و همچنین مبنی بر استانداردها و متودهای روز وب نوشته می شوند.

امروزه با گسترش شبکه جهانی اینترنت نیاز مشاغل و کسب و کارهای مختلف به طراحی و راه اندازی وب سایت بیش از پیش نمود پیدا کرده است و رقابت بیزینس های مختلف در اینترنت بسیار داغ شده است.

کسب و کارها و مشاغل با اهداف مختلف وب سایت اینترنتی راه اندازی می کنند. برخی از مشاغل دارای سیستم های سفارش ، فروش و پرداخت اینترنتی هستند و این خدمات را از طریق وب سایت ارائه می دهند. برخی دیگر نیز دارای امکانات سیستم رزرواسیون آنلاین می باشند و برخی نیز خدمات و محصولات خود از طریق اینترنت معرفی می کنند.

 

طراحی سایت مشاغل

 

جذب مشتری از طریق اینترنت

مشاغل مختلف می توانند با استفاده از بهینه سازی و افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل از طریق اینترنت مشتری جذب کنند. بهینه سازی سایت (سئو) امروزه یکی از رقابت های مهم در بین سایت های اینترنتی محسوب می شود. به این ترتیب کسب و کار های مختلف با کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت خود در اینترنت رقابت می کنند.

از دیگر راه های جذب مشتری از طریق اینترنت تبلیغات اینترنتی می باشد. این تبلیغات باید هدفمند و اقتصادی باشد. شرکت نیتاران مفتخر است با ارائه راهکارها و کمپین های مختلف تبلیغاتی ، مشاور مشاغل گوناگون در زمینه طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی موثر باشد.

 

نحوه سفارش طراحی سایت مشاغل

سفارش طراحی وبسایت ویژه شاغل مختلف بصورت حضوری و یا غیر حضوری امکان پذیر است. مشتریان گرامی می توانند جهت مشاوره رایگان در زمینه قابلیت های مختلف وب سایت، برآورد هزینه و هماهنگی های لازم در زمینه طراحی سایت خود با بخش فروش شرکت نیتاران تماس حاصل نمایند.

 

لیست قیمت طراحی سایت شرکت ها و مشاغل

جهت اطلاع در زمینه طراحی وب سایت مشاغل و شرکت ها روی لینک مقابل کلیک نمایید : طراحی سایت شرکتی