-

وب سایت نمایشگاهی و راه اندازی سایت نمایشگاه

وب سایت نمایشگاهی و راه اندازی سایت نمایشگاه
(Total 2 Votes : 5 of 5)

طراحی و ساخت وب سایت نمایشگاهی

از جمله خدمات تخصصی شرکت نیتاران طراحی و راه اندازی سایت های نمایشگاهی می باشد. نمایشگاه های مختلف در سطوح مختلف شهری ، کشوری و بین المللی می توانند برای اهداف خود از پکیج های طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایند. تمامی وب سایت ها بصورت کاملا سفارشی و بر اساس قابلیت های مورد نیاز طراحی می شوند. امکان بهینه سازی سایت جهت افزایش رتبه در گوگل نیز وجود دارد.

 

طراحی سایت نمایشگاهیطراحی سایت نمایشگاه

 

ویژگی ها و مزایای سایت های نمایشگاهی

وب سایت نمایشگاه ها معمولا جهت اطلاع رسانی در مورد زمانبندی ها، تبلیغات و پلان ها راه اندازی می شوند اما ممکن است قابلیت هایی نظیر رزرو غرفه و هم چنین درج تبلیغات نیز مورد استفاده قرار گیرند.

در سایت های نمایشگاهی از گالری عکس و گالری ویدیو به منظور نمایش تصاویر مختلف از محل برگزاری و یا رویدادهای آن استفاده می شود.

در وب سایت هایی که امکان رزرو در آنها وجود دارد از سیستم درگاه پرداخت آنلاین استفاده می شود به این ترتیب تمامی مشتریان نمایشگاه قادرند غرفه و یا تبلیغات مورد نیاز خود را مستقیما از طریق وب سایت رزرو نمایند و وجه آن را بصورت اینترنتی پرداخت کنند.

نمایشگاه های بین المللی معمولا وب سایت خود را بصورت چند زبانه طراحی می کنند که طبیعتا زبان فارسی و انگلیسی از جمله زبان های اصلی آن بوده و استفاده از سایر زبان ها بستگی به مخاطبان نمایشگاه دارد.

یکی از ویژگی های اصلی این سایت ها امکان درج و نمایش پلان و نقشه غرفه ها و سالن ها می باشد. بازدیدکنندگان می توانند با کلیک روی نقشه از پلان و موقعیت غرفه ها دیدن کنند.

در برخی وب سایت های نمایشگاهی نیز امکان درج تبلیغات روی وب سایت توسط مشاغل فراهم می شود و کاربران وب سایت قادر خواهند بود تبلیغات خود را بصورت آنلاین ثبت کنند.

 

برخی از قابلیت های طراحی سایت های نمایشگاهی

امکان مدیریت کامل صفحات و منوهای وب سایت از طریق یک کنترل پنل مدیریتی کاربرپسند

امکان مدیریت کامل بلوک ها و بخش های مختلف وب سایت

قابلیت های سئو جهت افزایش رتبه وب سایت در گوگل

امکان درج اخبار و تازه ترین ها و نمایش آخرین اخبار در صفحه اول وب سایت

امکان ساخت گالری های تصاویر ومختلف با قابلیت زیرشاخه ای

امکان ساخت گالری های ویدیو جهت نمایش تیزرهای ویدیویی نمایشگاه

امکان درج پلان و نقشه های مختلف

امکان رزرو و پرداخت اینترنتی از طریق وب سایت

امکان مدیریت کامل رسیدها و پرداختی ها

و ده ها قابلیت ویژه دیگر

 

لطفا جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی انواع وب سایت های نمایشگاهی با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.