-

وب سایت پلان و نقشه

وب سایت پلان و نقشه
(Total 2 Votes : 5 of 5)

وب سایت پلان چیست؟

وب سایت پلان یا نقشه ، وب سایتی است شامل پلان و یا پلان های مختلف که می تواند قابلیت تفکیک بخش های مختلف پلان را داشته باشد. به این معنی که وب سایت های پلان معمولا برای نمایش جزئیات پلان ها با امکان کلیک روی بخش های مورد نظر طراحی می شوند.

وب سایت های پلان بیشتر توسط شرکت های معماری و ساختمانی به منظور نمایش پروژه های ساخته شده و یا در دست احداث راه اندازی می شوند. به این ترتیب بازدیدکنندگان از این وب سایت ها می توانند با مشاهده پلان مربوطه روی جزئیات نقشه ها کلیک کرده و اطلاعات لازم را بدست آورند.

برخی از سازندگان برج ها و ساختمان ها نیز برای نمایش واحد های پیش فروش شده و واحدهای موجود از وب سایت های پلان استفاده می کنند.

همچنین از وب سایت های پلان و نقشه می توان برای طراحی و ساخت وب سایت های رزرواسیون نیز استفاده کرد. از سیستم های رزرواسیون پلان برای رزرو صندلی های سینما و تئاتر و یا هر مکان دیگری که رزرواسیون روی نقشه و پلان صورت می گیرد استفاده می شود.

از دیگر موارد استفاده وب سایت های پلان نمایش نقشه مکان های مختلف است. به عنوان مثال نمایشگاه ها برای نمایش پلان و نقشه نمایشگاه و غرفه ها از سایت های پلان استفاده می کنند. همچنین موزه ها ، بیمارستان ها ، مراکز تفریحی و تجاری و یا شهرک های مسکونی و یا صنعتی برای نمایش نقشه ها از طراحی سایت های پلان استفاده می کنند.

 

طراحی سایت پلانطراحی سایت پلان و نقشه

 

خدمات طراحی سایت پلان و نقشه

شرکت نیتاران مفتخر است با تکیه بر تیم کارشناسی گرافیک و برنامه نویسان حرفه ای خود ، خدمات طراحی و ساخت انواع وب سایت های پلان و نقشه را بصورت تخصصی ارائه دهد. طراحی سایت های پلان بصورت کاملا سفارشی و مطابق با نیازها و درخواست های شما صورت میگیرد. لطفا جهت برآورد هزینه و زمان راه اندازی وب سایت با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

 

برخی از امکانات سایت های پلان

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی کاربرپسند جهت مدیریت کامل وب سایت

امکان ساخت پلان های تو در تو (زیر شاخه ای)

امکان جستجو در پلان ها

قابلیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

جلوه های ویژه روی بخش های مختلف پلان

امکان داینامیک سازی بخش های مختلف پلان ( در صورت نیاز)

امکان بزرگنمایی بصورت زوم مگنیفای ( در صورت نیاز )

قابلیت  های خبرنامه ایمیلی و پیامکی

قابلیت اتصال به پنل پیامک و ارسال اتوماتیک پیامک

قابلیت رزرواسیون روی نقشه ( در صورت نیاز )

و ده ها قابلیت ویژه دیگر