-

استان کرمانشاه

استان کرمانشاه
(Total 3 Votes : 5 of 5)

خدمات طراحی سایت حرفه ای در استان کرمانشاه

شرکت نیتاران ارائه دهنده خدمات طراحی وبسایت حرفه ای در استان کرمانشاه می باشد. برخی از خدمات این شرکت شامل طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های شرکتی ، طراحی و ساخت انواع سایت های فروشگاهی و سایت های دارای سیستم پرداخت آنلاین بانکی ، طراحی و راه اندازی پرتال های کاربری و اداری و همچنین بهینه سازی وب سایت جهت افزایش رتبه در صفحه اول گوگل می باشد.

تمامی همشهریان گرامی در استان کرمانشاه و شهرهای کرمانشاه ، کلهر ، سنجابی ، کرند ، بایروند ، ترکاشوند ، بالاوند، عثمانوند، زنگنه ، گوران ، قلخانی، جاف و بان زرده می توانند جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاع بیشتر در زمینه طراحی انواع وب سایت با بخش فروش شرکت طراحی سایت نیتاران تماس حاصل نمایند.

 

طراحی سایت در کرمانشاه

 

نحوه سفارش طراحی وب سایت در کرمانشاه

سفارش طراحی وبسایت در کرمانشاه هم به صورت غیر حضوری و هم به صورت حضوری امکان پذیر است. لطفا جهت هماهنگی های لازم در خصوص ثبت سفارش و عقد قرارداد با بخش فروش شرکت تماس بگیرید. شرکت نیتاران با عقد قرارداد رسمی تمامی خدمات ارائه شده را تضمین می نماید. وب سایت های طراحی شده دارای پشتیبانی کامل و خدمات پس از فروش می باشند. ضمنا امکان ارائه فاکتور رسمی مالیاتی معتبر برای شرکت ها و ادارات وجود دارد.

 

مزایای شرکت طراحی سایت نیتاران؟

نیتاران یک شرکت رسمی و معتبر می باشد و کیفیت خدمات خود را تضمین می نماید.

نیتاران دارای تیم پشتیبانی قوی بوده و در هر زمان پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد.

نیتاران دارای تیم برنامه نویسی قوی بوده می قادر است هر گونه قابلیت و ایده جدید را طراحی و پیاده سازی نماید.

شرکت نیتاران دارای سال ها تجربه ارزنده در زمینه طراحی انواع وب سایت و همچنین دارای بیش از صدها نمونه کار فعال است.

شرکت نیتاران دارای سیستم مدیریت محتوای حرفه ای و اختصاصی می باشد و امکان توسعه پذیری بالایی را برای سایت شما فراهم می کند.

 

سوالات متداول

 

آیا امکان تغییرات در وب سایت طراحی شده توسط خودمان وجود دارد؟

بله هر وب سایت دارای یک کنترل پنل مدیریتی آسان بوده و شما می توانید به راحتی بخش های مختلف سایت خود را مدیریت کنید. مثلا خودتان می توانید صفحات سایت را تغییر داده و یا صفحه ای به آن بیافزایید.

 

آیا برای مدیریت وب سایت نیاز به دانش خاصی داریم؟

خیر ، برای کار با کنترل پنل مدیریتی وب سایت فقط کافی است تا حدی با اینترنت کار کرده باشید. به همراه هر وب سایت آموزش های لازم به شما داده خواهد شد و قادرخواهید بود براحتی با وب سایت کار کنید.

 

طراحی و راه اندازی وب سایت چقدر زمان می برد؟

طراحی سایت ها با قالب آماده 2 تا 5 روز و طراحی سایتها با قالب های سفارشی بین 2 تا 3 هفته زمان می برد.