-

وب سایت حرفه ای سفارشی و اختصاصی

وب سایت حرفه ای سفارشی و اختصاصی | برنامه نویسی تحت وب
(Total 5 Votes : 5 of 5)

خدمات حرفه ای طراحی سایت بصورت سفارشی با کدنویسی اختصاصی

طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی چیست؟

یک وب سایت شامل 2 بخش کلی می باشد:

1-قالب وب سایت

2-کنترل پنل مدیریتی وب سایت (CMS وب سایت)

اگر قالب یک وب سایت از قبل طراحی شده باشد به آن طراحی سایت با قالب آماده می گویند اما اگر قالب یک وب سایت از پایه برحسب نیاز طراحی و کدنویسی شود به آن طراحی وب سایت با قالب اختصاصی یا سفارشی می گویند. در واقع در طراحی اختصاصی ( که با عنوان طراحی سایت حرفه ای نیز شناخته می شود) ابتدا گرافیست روی طرح نمونه وب سایت کار می کند و پس از اینکه طرح اولیه مورد تایید صاحب وب سایت قرارگرفت کار بصورت کاملا اختصاصی از پایه کدنویسی می شود. 

 

طراحی سایت حرفه ای

 

چرا طراحی سایت سفارشی؟

( از قالب های آماده استفاده نکنید )

چرا نباید از قالب های آماده در طراحی یک سایت استفاده کرد؟ 

اگرچه استفاده از قالب های آماده از نظر هزینه بسیار پایین تر از طراحی سایت با قالب اختصاصی است اما از نظر موتورهای جستجوگر نظیر گوگل ، قالب های آماده کپی محسوب می شوند و نمی توانند رتبه خوبی در نتایج جستجو بگیرند. بطور کلی گوگل هر گونه کپی را منفی تلقی می کند . از طرف دیگر هدف هر سایت اینترنتی افزایش رتبه و جذب بازدید کننده بیشتر است. به همین دلیل اگر در طراحی وب سایت از قالب های آماده استفاده کنید شانس افزایش رتبه در گوگل را بطور کلی از دست می دهید.

همچنین استفاده از قالب های آماده سطح اعتبار یک وبسایت را پایین تر می آورند و وجهه خوبی در بین بازدیدکنندگان ندارند . از آنجا که ممکن است یک قالب آماده در چندین وب سایت دیگر هم استفاده شده باشد بسیاری از این طرح ها در ذهن بازدیدکنندگان می مانند. استفاده از طرح آماده به بازدیدکننده ضعف در طراحی را القا که همین مسئله باعث می شود اعتبار یک وب سایت پایین بیاید.

 

ویژگی های یک طراحی سایت حرفه ای

برخی هنگام شنیدن عبارت طراحی سایت به اشتباه آن را با طراحی گرافیکی کاتالوگ ، لوگو و ... مقایسه می کنند. حال آنکه واژه طراحی وب سایت حیطه گسترده تری را شامل می شود که نیازمند تخصص های پیشرفته متفاوت است. اگرچه بخشی از طراحی سایت طراحی گرافیکی آن است اما برنامه نویسی های مختلف سهم بیشتری در پروژه ها دارند.

به همین دلیل توجه به حرفه ای بودن کدنویسی ها اهمیت بالایی دارد. به همین منظور پروژه های طراحی وب سایت حرفه ای بر اساس چند معیار مهم سنجیده می شوند.

  • اول کدنویسی ها بدون خطا و مطابق با استانداردهای وب و SEO صورت گرفته باشد. 
  • دوم وب سایت از نظر سرعت بارگذاری بهینه باشد
  • و سوم وب سایت در عین حال که زیبا بنظر آید بهینه و کاربر پسند بوده و اهداف صاحب وب سایت را برآورده سازد.

بنابراین در طراحی حرفه ای سایت ضمن رعایت کلیه استانداردها بخش های مختلف بطور پیشرفته مورد تحلیل و برنامه نویسی قرار می گیرند.

یکی از اصولی که همواره شرکت نیتاران بر آن تاکید دارد ارائه خدمات طراحی وب سایت حرفه ای است . هر گونه سفارش طراحی سایت نخست مورد بررسی قرار میگیرد و سپس پیشنهادات لازم جهت پیاده سازی وب سایت اعلام می گردد.

برای اطلاعات و مشاوره در زمینه طراحی و راه اندازی سایت های حرفه ای و سفارشی