-

اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی
(Total 1 Votes : 4 of 5)

اخذ نمایندگی طراحی سایت

شرکت نیتاران آماده همکاری با تمامی شرکت ها ، دفاتر و اشخاص جهت واگذاری نمایندگی طراحی سایت این شرکت می باشد. اعطلای نمایندگی به دو صورت فروش مستقیم و فروش غیر مستقیم امکان پذیر است. در فروش غیر مستقیم همکاران گرامی می توانند تحت نام و برند خود اقدام به فروش پکیج های مختلف طراحی سایت شرکت نیتاران کنند. در این حالت یک طرف قرارداد شرکت نیتاران و طرف دیگر همکار خواهد بود و شرکت نیتاران هیچ گونه دخالتی در قرارداد بین همکار و مشتری وی نخواهد داشت. به این ترتیب همکار می تواند با در نظر گرفتن قیمت ها و شرایط همکاری شرکت نیتاران ، لیست تعرفه خود را آنطور که می خواهد تنظیم و به مشتری اعلام نماید. در حالت فروش مستقیم ، همکار نقش نماینده مستقیم شرکت را خواهد داشت. در واقع در فروش مستقیم یک طرف قرارداد شرکت نیتاران و طرف دیگر مشتری خواهد بود. و همکار به عنوان نماینده معرفی و از پورسانت فروش برخوردار می شود.

 

نمایندگی طراحی سایت

 

شرایط اعطای نمایندگی طراحی سایت

شرکت نیتاران برای تمامی همکاران گرامی شرایط ویژه ای را جهت فروش مستقیم یا غیر مستقیم در نظر گرفته است. به این ترتیب زمینه همکاری متداوم فراهم گردیده است. تمامی شرکت ها و دفاتر تبلیغاتی ، شرکت ها و دفاتر طراحی سایت و نرم افزار ، دفاتر فنی مهندسی و تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی می توانند جهت اخذ نمایندگی طراحی سایت شرکت نیتاران اقدام نمایند.

درخواست های نمایندگی حداکثر ظرف مدت 24 ساعت بررسی و نتیجه به همکاران اعلام می شود.

لطفا جهت اطلاع بیشتر در زمینه نحوه و شرایط نمایندگی با بخش فروش شرکت نیتاران تماس حاصل نمایید.

 

پکیج های نمایندگی

تمامی خدمات طراحی وب سایت شرکت نیتاران شامل شرایط همکاری و اعطای نمایندگی می گردد. برخی از پکیج ها و خدمات ما شامل طراحی انواع سایتهای فروشگاه اینترنتی آنلاین ، طراحی و راه اندازی سایت های شرکت های مختلف ، طراحی و پیاده سازی انواع پورتال های کاربری، اداری و سازمانی ، بهینه سازی وب سایت سئو و برنامه نویسی اپلیکیشین های موبایل می باشد.