-

کشور افغانستان

کشور افغانستان
(Total 2 Votes : 3 of 5)

گسترش اینترنت و طراحی وب سایت در افغانستان

با گسترش روز افزون اینترنت در کشور افغانستان ، مردم این کشور بیشتر به سمت سایت های اینترنتی روی می آورند. بسیاری از کسب و کارها بیش از پیش از اینترنت به عنوان معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می کنند و بسیاری از امور اداری در حال مکانیزه شدن توسط وب سایت های سازمانی می باشد. شرکت مهندسی نیتاران مفتخر است خدمات حرفه ای طراحی سایت و برنامه نویسی وب را به سراسر کشور افغانستان ارائه دهد.

 

طراحی سایت در افغانستان

شرکت نیتاران ارائه دهنده خدمات طراحی سایت حرفه ای به سراسر کشور افغانستان بصورت کاملا سفارشی مناسب برای حرفه های مختلف به همراه پشتیبانی کامل وب سایت . برای اطلاع بیشتر با همکاران ما در بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید

 

طراحی سایت افغانستان

ارائه خدمات طراحی سایت سفارشی در کشور افغانستان

کلیه اشخاص ، شرکت ها و سازمان ها از سراسر افغانستان می توانند جهت هماهنگی در مورد طراحی سایت با دفتر مرکزی شرکت نیتاران در تهران تماس حاصل نمایند. عقد قرارداد بصورت حضوری یا غیر حضوری امکان پذیر است. تمامی خدمات شرکت نیتاران به سراسر افغانستان شامل شهرهای کابل ، هرات ، قندهار ، مزارشریف ، جلال آباد ، کندوز و سایر شهرهای افغانستان قابل ارائه می باشد.

طراحی سایت به زبان های مختلف افغان

طراحی وب سایت تک زبانه و یا چند زبانه به کلیه زبان های دنیا و همچنین زبان های رایج در افغانستان شامل فارسی و پشتو امکان پذیر است.

خدمات قابل ارائه به افغانستان

طراحی سایت سفارشی کلیه شرکت های افغان ساکن در افغانستان

طراحی سایت سفارشی کلیه شرکت های ایرانی ساکن در افغانستان

طراحی سایت سفارشی کلیه سازمان ها و ادارات دولتی افغانستان

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در افغانستان

بهینه سازی وب سایت در افغانستان

برنامه نویسی وب در افغانستان

پشتیبانی وب سایت در افغانستان

 

چرا طراحی سایت نیتاران؟

نیتاران یک شرکت ثبت شده و رسمی می باشد. این شرکت با سالها تجربه درخشان خود قادر است با عقد قرارداد رسمی کیفیت خدمات پشتیبانی خود را تضمین نماید. این شرکت با ده ها نمونه کار فعال آنلاین به شما اطمینان می دهد که طراحی سایت های انجام شده مبتنی بر استاندارد های طراحی و استانداردهای سئو هستند.