-

منابع آموزشی طراحی سایت

منابع آموزشی طراحی سایت
(Total 1 Votes : 5 of 5)

طراحی سایت

منابع مفید آنلاین می تواند به شما در یادگیری و طراحی سایت های اینترنتی بدون محدودیت زمان کمک کند:
برخی از مشاغل وحرفه ها هستند که ارتباطی با اینترنت ندارند این مشاغل بیشتر در معرض خطر هستند بخصوص مشاغلی که بدون سایت رسمی هستن. حال اینکه رسانه های اجتماعی راه های مهمی برای بازاریابی و ارتباط با مشتریان دارند. سایت های اینترنتی بسیار مهم هستن زیرا آنها شغل شما را حرفه ای نشان میدهد وبه شغل شما اعتبار میبخشد. حداقل یه سایت اینترنتی در گوگل و سایر جستجوگرهای دیگر وجود دارد تا به شما کمک کند تا آگاه ترباشید.و شما و شغلتان در نقشه آنلاین قابل مشاهده باشید.
بسیاری از سیستم عامل های وب مانند:ویکس و اسکووایس پایس هستند که میتوانند طراحی و ساخت یک سایت اینترنتی را راحتر و سریع تر انجام دهند اما هنوز مواردی هستن که انجام آنها با محدودیت های همراه
است.
اگر در مورد برنامه های پس زمینه ای کنترل و اطلاعات زیادی نداشته باشید، به این معنی که اگر چیز اشتباهی را نتوانید رفع کنید باید سریع کار را متوقف کنید تا بتوان به آن برنامه کمک کرد. همچنین اگر اصول و مبانی اولیه آن برنامه را یاد نگیرید باید ازاول آن را شروع کنیدو اصول اولیه را یاد بگیرید برای اینکه تصوری که برای درست کردن سایت اینترنتی دارید درست همان چیزی باشد که در ذهنتان است باشد باید برنامه نویسی وب را یاد بگیرید.
کدها و تکنیک ها و زبان های مختلف می تواند به ترتیب نتیجه اهداف شما را کمتر یا بیشتر کند. شما باید برنامه ریزی درستی داشته باشید وبرای اینکه با برنامه های CSS و HTML بتوانید راحتتر کار کنید حداقل کار این است که باید برخی از جاوا اسکرییت را یاد بگیرید با این حال ، ممکن است حرفه ای را از طیف بزرگ تخصص ها بیرون بکشید جو گلدشتاین مدیر عامل برنامه CSS و مدیرقراردادی تماس های اینترنتی گفت: خوشبختانه امکان این که خودتان یک سایت را طراحی و برنامه ریزی کنید وجود دارد. بیش از حد منابع آنلاین وجود دارد که به شما کمک میکند راه اندازی و طراحی وب سایت را یاد بگیرید. این منابع هم پولی وهم رایگان هستند.

برخی از مقالات به صورت حرفه ای آموزش تصویری داده میشوند مهمترین نکته این است که این منابع توسط متخصصانی که وب سایت ها را گسترش و توسعه داده اند استفاده میشود و آن را نیز توصیه میکنند.
به نظر میرسد دنیای پیشرفت وب سایت ها به سرعت گام بر میدارد و همیشه در حال تغییر است. حتی دامپزشکان نیز نیاز دارند که مهارت های خود را گسترش دهند تا از مسیر خود انحراف پیدا نکنند و راه خود را ادامه دهند.

بن پلوم مدیر توسعه برنامه Warschawski اظهار داشت که زبان های برنامه نویسی که به وب سایتها قدرت داده اند مانند:) HTML, CSS و جاوا اسکریپت( در طول بیست سال گذشته به تکامل رسیده است منابع زیادی برای افرادی که تلاش اینترنتی و دیجیتالی خود را تازه شروع کرده اند وجود دارد.
در موارد زیر چندین ابزار رایگان و پرداختی را معرفی میکنیم که میتوانید از آنها برای راه اندازی وب سایت مربوط به شغل و کسب و کارتان استفاده کنید.

 

منابع آموزش طراحی سایت ( لینک سایت های آموزشی طراحی سایت برای یادگیری طراحی وب)


Dog HTML : (رایگان) این وب سایت برای کمک به شما در طراحی سایت 101 طرح دارد. این وب راهنمای های ساده ای برای HTML, CSS و جاوا اسکریپت دارد . ابتدا آموزش ابتدایی شروع میشود حالا فرض بر این که چیزی در مورد برنامه نویسی بدست نیاورید،که این نقطه جهش خوبی برای کسانی که مایل به یادگیری مفاهیم اولیه طراحی وب سایت هستند . آنها مقالات و تصاویری در این زمینه ارئه میدهند .


W3schools :(رایگان) این برنامه منبعی برای مشتاقان به یادگیری برنامه ریزی شده است،که نه تنها به معرفی HTML ، CSS ، و جاوا اسکریپت و دیگر زبان ها میپردازد بلکه آموزش گام به گام است و به دنبال اضافه کردن موارد خاص به وب سایت خود است . از جمله این موارد: منوهای کشویی، دکمه های متحرک، نوارهای ناوبری، ابزارهای جستجو. این منابع راهنمای خوبی است که ، علامت های HTML ، خواص CSS ، چرخش رنگ های HTML را برایتان فهرست میکند.


Codeacademy :(پولی و رایگان) یک سکو برای یادگیری آنلاین است که صدها روش برای برنامه نویسی و طراحی وب سایت دارد. این کلاس ها برای شما مانند پلی است که به شما این امکان را میدهد تا از اندیشه ها
و شیوه های خود استفاده کنید . دورهایی برای تمام سطوح مهارت ها وجود دارد . از جمله برای مبتدیان که دوره های فشرده ای وجود دارد که با گذراندن آن و پس از تسلط پیدا کردن بر دوره های اولیه میتوانند به دوره های پیشرفته تری بروید. اکثر دوره ها برای کاربران حق بیمه را دارد، اما همچنان تعداد زیادی از این دوره ها رایگان هستند. جو گلدشتاین مدیر عامل و مدیر عملیات قرار دادی جستجوگرها میگوید: من این حقیقت را دوس دارم که تمرین های عملی و کاربردی ، مانند طراحی و ساخت یک وب سایت پاسخگو و استقرار این سایت در آموزش های اولیه باعث میشودکه طیف گسترده ای از پیشرفت های آموزشی را در قالب شکلی یکسان ارائه دهد.


Medium : (رایگان) یک روش ساده برای ساخت یک طرح برای متصل شدن به کاربر، طراح ارشد UX/UI فردی است به نام اریک کندی که یکی از قوانین وی در UI خوب نگاه کردن است. بنابراین این برنامه ،راهنمای برای دیدن جزئیات است. اریک پوشیتیک موسس Pickakit.com میگوید: اریک کار فوق العاده ای در تعریف و تمجید اصول طراحی UI میکند که باعث میشود تا توصیه های او بیشتر از سایر راهنما هایی که طراحی شده خوانده شود".


Udemy (پولی) دارای یک کتابخانه از فن آوری ها و مشاغل است که توسط مدرسان مختلف آموزش داده میشود. هر درس شامل یک برنامه درسی مفصل است و همچنین دانش آموزان سابق نیز مورد بررسی قرار میگیرند.
و دوره ها به جای اشتراک خریداری میشود. سم کارر مدیر بازار یابی در PPC Protect Limited میگویید: "همه مربیان توسعه دهندگان حرفه ای هستن که سال ها تجربه در طراحی و توسعه وب سایت ها را دارند . " این دوره های آموزشی بسیار دقیق هستن و شما میتوانید در موردی که به مشکل بر خوردید سوال خود را با مربی در میان بگذارید و از آنها کمک بخواهید.


Blog Garage GoDaddy's : (رایگان) پس از خرید یک قسمت و دامنه از GoDaddy وبلاگ های خود را توسط طراحان بررسی کنید و با راهنمایی و نکاتی که برای توسعه وب است استفاده کنید. در اینجا مجموعه های زیادی در زمینه طراحی و توسعه وبلاگ ها وجود دارد که از آن میتوانید استفاده کنید.


Usability.gov (رایگان) این یک منبع آموزش تحت حمایت دولت میباشد. این برنامه دارای چندین روش و راهنما برای ساخت و اصلاح و بهبود تجربه کاربران برای ارتباطاتت اینترنتی و دیجیتالی است. این منبع شامل چندین موضوع است. مانند: مدیریت پروژه، طراحی عینی و مبانی UX . بنت لاوبر میگویید: افرادی که میخواهند در مورد طراحی سایت آموزش ببینند ابتدا باید قبل از ایجاد یک تجربه کاربری غیر قابل مشاهده، باید بیشتر در مورد حساب کاربری خود اطلاعات کسب کنند. و قائده اصلی برای افرادی است که بیشترین قابلیت استفاده را برای مردم دارند. Gov زمینه و منابع زیادی را برای توسعه دهندگان وب فراهم کرده است تا علاقمند به استفاده از این سیستم ها بتوانند راحتتر و اسان تر بتوانند از این سیستم ها استفاده کنند.


YouTube (رایگان) این منبع ممکن است برای بعضی از افراد کاملا واضح و قابل درک باشد اما در واقع یوتیوب یکی از منابع مهم برای یادگیری در مورد هر چیزی در سال 2012 است. دیوید الکساندر میگویید:" در واقع برای طراحی سایت و توسعه وب هیچ استثنایی وجود ندارد. "حقیقتا توسعه وب ها و بازاریاب های اینترنتی و دیجیتالی در برابر استفاده از مطبوعات پر پیچ و خم است. اگر شما یک یاد گیرنده عینی باشید و ترجیح بدهید مشغول به کار شوید و به صورت آزاد و رایگان کار کنید ممکن است همه آن روش و مطبوعات و... را از بین ببرید.

 

آموزش طراحی سایت ( پولی و رایگان ) شرکت نیتاران انواع دوره های آموزشی و کلاس های مبتدی تا پیشرفته طراحی وب سایت را برگزار می کند. از دوره های آموزش PHP تا HTML CSS جاوا و همچنین سایر آموزش های مرتبط با افزایش رتبه سایت و راه اندازی سایت. همچنین این شرکت در برخی از مقاطع زمانی دوره های کارآموزی رایگان طراحی وب برگزار می نماید .