-

شرکت بیمه

شرکت بیمه
(Total 4 Votes : 4 of 5)

قابل توجه کلیه شرکت های خدمات بیمه

خدمات حرفه ای طراحی سایت شرکت بیمه

شرکت نیتاران با سال ها تجربه در زمینه طراحی انواع سایت های شرکتی خدمات ویژه خود را جهت طراحی انواع سایت های بیمه خدمت علاقمندان ارائه می دهد.

طراحی و قابلیت های سایت های بیمه بر اساس نیاز شرکت ها تعیین می گردد. جهت اطلاع از پیشنهادهای ویژه شرکت طراحی سایت نیتاران همین حالا تماس بگیرید.

طراحی سایت بیمه بصورت سفارشی و بر حسب نیاز و درخواست های شما صورت میگیرد. کدنویسی های قالب کاملا استاندارد و مطابق با تکنولوژی های جدید وب و همچنین مطابق با استانداردهای سئو به منظور افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر نوشته می شوند.

طراحی وب سایت بیمهطراحی سایت بیمه

برخی خدمات شرکت نیتاران در زمینه طراحی سایت بیمه شامل:

  • طراحی سایت شرکت بیمه
  • طراحی سایت آموزشی بیمه
  • طراحی وب سایت های پورتال بیمه
  • بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط با بیمه برای افزایش رتبه سایت در گوگل ( مثلا کلمات کلیدی بیمه ، بیمه ایران ، بیمه پارسیان ، تمدید بیمه ، بیمه شخص ثالث و ... )
  •  

برخی از ویژگی های سایت های بیمه

استفاده از کنترل پنل مدیریتی آسان و کاربرپسند که امکان مدیریت وب سایت را به راحت ترین روش ممکن میسر می سازد. با استفاده از این کنترل پنل می توانید براحتی صفحات و بخش های مختلف سایت را مدیریت کنید. همچنین حداکثر دسترسی های مدیریتی در این کنترل پنل برای ادمین فراهم می شود.

سایت های بیمه دارای سیستم ارسال پیامک خودکار می باشند به این ترتیب در صورت عضویت و یا ثبت سفارش ، پیامک های هوشمند بطور اتوماتیک به کاربر یا به مدیر سایت ارسال می شود.

از طرف دیگر وب سایت های بیمه از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی با قابلیت توسعه پذیری بالا استفاده می کنند یعنی شما می توانید در هر زمان که احتیاج داشتید قابلیت های جدیدی به وب سایت اضافه کنید.

تمامی وب سایت های طراحی شده شرکت نیتاران از قبیل سایتهای بیمه دارای قابلیت های سئو و بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجوگر می باشند.

امکان ثبت سفارش و تمدید بیمه از طریق وب سایت های بیمه وجود دارد. کاربر می تواند با انتخاب بیمه مورد نظر خود آن را سفارش داده یا تمدید نماید.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت های ویژه با همکاران ما در شرکت نیتاران تماس حاصل نمایید