دپارتمان طراحی سایت

-

طراحی سایت

طراحی سایت

(Total 3 Votes : 5 of 5)

خدمات حرفه ای طراحی سایت

شرکت نیتاران متخصص در طراحی وب سایت و خدمات توسعه وب است. تجربه ما ارائه راهکارهای وب با کیفیت بالا، برنامه نویسی حرفه ای تحت وب با قابلیت توسعه پذیری و سیستم های فروش اینترنتی و دیجیتال است.

طراحی انواع وب سایت:

 

با طراحی یک وب سایت شیک و حرفه ای بازدید کننده را به سایت خود جذب کنید

یکی از رموز موفقیت وب سایت ها داشتن ظاهری زیبا و حرفه ای و در عین حال کاربرپسند می باشد. ما جدیدترین و بهترین تکنولوژی های وب را از قبیل HTML5 JQUERY و JAVASCRIPT را بکار می گیریم تا با ایجاد طرحی جذاب و شیک و از طرف دیگر با نمایش افکت های زیبا تصویر خوبی از فعالیت های شما در ذهن بازدید کنندگان سایتتان بسازیم.

از صفر تا صد ساخت وب سایت و بعد از آن جهت مدیریت محتوای سایت و تبلیغات اینترنتی ، مشاوران و کارشناسان ما تجربه چندین ساله خود را با شما در میان می گذارند. 

پشتیبانی مهمتر از طراحی و راه اندازی سایت است

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشت این است که صرفا راه اندازی و ساخت یک وب سایت شرط کافی برای حفظ آن نیست. خدمات پشتیبانی و نگهداری یک سایت است که بقای فعالیت های شما را در اینترنت مهیا می سازد. اگر بهترین وب سایت را هم داشته باشید و پشتیبانی ضعیفی از شرکت طراحی سایت بگیرید نمی توانید بازدهی خوبی را کسب کنید. بنابراین شرط اصلی برای هر وب سایت خدمات پشتیبانی آن است. ما با اختصاص دادن کارشناسان مشخص سعی در ارائه بهترین و قویترین خدمات پشتیبانی هستیم.

 

طراحی سایت های ریسپانسیو و واکنش گرا

ساخت وب سایت هایی که با گوشی های موبایل و تبلیت های مختلف سازگار و واکنش گرا هستند. تمامی آیتم ها بصورت حرفه ای برحسب رزولیشن های تصویری مختلف واکنش گرا می باشند.

 

طراحی سایت ریسپانسیو

 

کارشناسان و متخصصان حرفه ای طراحی وب سایت در شرکت نیتاران

ما بیش از 10 سال است که بصورت حرفه ای در کار طراحی و ساخت انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی و پیاده سازی ایده های نو از طریق برنامه نویسی تحت وب هستیم. کارشناسان فنی و تیم گرافیک ما دارای مدارک معتبر و از طرف دیگر در کار خود تجربه و تسلط کامل دارند. متخصصان ما توانایی پیاده سازی هر طرح و ایده نو را دارند. 

 

خدمات طراحی وب سایت

  • طراحی و راه اندازی سایت های فروشگاهی و فروشگاه های اینترنتی
  • ساخت وب سایت های شرکتی
  • طراحی سایت های اداری و سازمانی
  • طراحی پرتال های اینترنتی و پورتال های کاربری
  • بهینه سازی وب سایت جهت بهترین نتایج سرچ در موتورهای جستجوگر
  • تبلیغات اینترنتی مرتبط با حرفه ها و مشاغل مختلف

 

جهت اطلاعات بیشتر درمورد نحوه طراحی سایت