دپارتمان طراحی سایت

-

(Total 1 Votes : 5 of 5)

آگهی تبلیغات شرکت طراحی سایت نیتاران

شرکت مهندسی نیتاران با سال ها تجربه و صدها نمونه کار فعال در زمینه طراحی و راه اندازی انواع وب سایت ، بهینه سازی وب سایت جهت افزایش رتبه در گوگل و طراحی اپلیکیشن های موبایل می باشد. برخی از خدمات طراحی سایت این شرکت شامل طراحی و ساخت انواع وب سایت های فروشگاه اینترنتی آنلاین، ساخت و راه اندازی انواع وبسایت های شرکت های خصوصی و دولتی، طراحی و راه اندازی سایت های تخفیف گروهی و خرید گروهی همچنین طراحی و ساخت انواع سایت های تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی و سایت های بازرگانی و راه اندازی پرتال های اداری می باشد.

این شرکت با بهره گیری از تیم حرفه ای گرافیک و برنامه نویسی خود امکان تحلیل و پیاده سازی انواع وب سایت با قابلیت های مختلف و نیز امکان اجرای ایده های جدید را دارا می باشد. هر گونه وب سایت به صورت سفارشی و با کدنویسی اختصاصی قابل انجام است. تمامی کدنویسی ها بصورت بهینه سازی شده بر طبق جدیدترین متودهای طراحی سایت و آخرین الگوریتم های موتورهای جستجوگر انجام می شود. به این ترتیب سایت های طراحی شده در گوگل و سایر نتایج جستجوگرها بهترین رتبه را می گیرند.

 

آگهی طراحی سایت

 

مراحل طراحی سایت های سفارشی

در طراحی وب سایت های سفارشی با کدنویسی اختصاصی، مرحله اول طراحی گرافیک قالب و دیزاین وب سایت می باشد. در این مرحله گروه کارشناسی گرافیک شرکت طرح نمونه اولیه را بر طبق سفارش و قابلیت های درخواست شده طراحی می کنند. سپس جهت تایید به مشتری نمایش می دهند. چنانچه نیاز به اصلاحات و یا تغییرات در آن طرح باشد ، اصلاحات را انجام می دهند و در نهایت زمانی که طرح اولیه توسط مشتری تایید شد کار وارد مرحله بعدی می شود. در مرحله بعد گروه برنامه نویسی شرکت طرح تایید شده را کد نویسی کرده و قالب وب سایت را می سازند. سپس سیستم مدیریت محتوای وب سایت را روی آن نصب کرده و کد نویسی ها و برنامه نویسی های لازم را جهت نصب و راه اندازی ماژول ها انجام می دهند. پس از آنکه همه چیز تست و آماده شد وب سایت روی اینترنت آپلود می شود و مشتری سایت راه اندازی شده را ملاحظه می کند. مرحله نهایی رفع باگ های احتمالی می باشد. در این مرحله نیز اصلاحات و رفع باگ های نهایی صورت می گیرد و سپس وب سایت برای عموم در دسترس قرار می گیرد. به این ترتیب یک طراحی وب سایت اختصاصی از صفر تا صد انجام می شود.

 

مزایای طراحی سایت نیتاران؟

نیتاران یک شرکت طراحی وب سایت ثبت شده و معتبر می باشد که در زمینه طراحی انواع وب سایت سابقه درخشانی دارد.

نیتاران دارای سیستم مدیریت محتوای اختصاصی می باشد و از کنترل پنل های کد باز استفاده نمی کند.

نیتاران دارای ماژول های اختصاصی می باشد و از ماژول های آماده و کد باز استفاده نمی کند.

این شرکت امکان طراحی و پیاده سازی هر ایده و هر قابلیت را داراست.

شرکت نیتاران امکان توسعه پذیری بالایی را برای وب سایت ها ایجاد می کند به این ترتیب شما قادر خواهید بود هر قابلیتی را که می خواهید در هر زمان به سایت خود اضافه کنید

نیتاران تمامی خدمات خود را ضمانت می کند و پشتیبانی کامل آنها را برعهده می گیرد.

 

لطفا جهت اطلاع بیشتر در زمینه طراحی سایت خود با کارشناسان شرکت نیتاران تماس بگیرید.