دپارتمان طراحی سایت

-

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

(Total 37 Votes : 5 of 5)

سایت های فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

راه اندازی و طراحی سایت های فروشگاه اینترنتی حرفه ای با قابلیت پرداخت آنلاین

ساخت انواع وب سایت های فروش اینترنتی آنلاین 

اگر قصد ساخت سایت  و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی آنلاین را دارید ما بهترین و مناسب ترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهیم. پیش از هر چیز می توانید با کارشناسان فنی شرکت نیتاران مشاوره رایگان داشته باشید و در مورد هر یک از قابلیت های فروشگاهی اطلاع کسب کنید. 

 

طراحی فروشگاه اینترنتی با امکانات حرفه ای

 

شرکت نیتاران با بکارگیری از تیمی مجرب و متخصص، کلیه نیازهای شما را از یک فروشگاه اینترنتی برآورده می سازد. 

خدمات طراحی سایت فروشگاهی در شرکت نیتاران شامل طراحی ، تحلیل و پیاده سازی انواع فروشگاههای اینترنتی و سیستم های خرید آنلاین، برنامه نویسی و کدنویسی اختصاصی و سفارشی ، افزودن امکانات سفارشی سازی شده و حرفه ای و پشتیبانی کامل از سیستم مدیریت محتوا و نرم افزار فروشگاه ساز می باشد.

 

طراحی سایت فروشگاهی

ارائه راهکارهای فروشگاه اینترنتی

چنانچه در نظر دارید محصول خود را از طریق اینترنت بفروش برسانید و یا اگر می خواهید مشتریان شما بتوانند بصورت آنلاین خدمات شما را سفارش دهند نیاز به یک وب سایت فروشگاهی با قابلیت پرداخت آنلاین دارید. 

یک فروشگاه اینترنتی می تواند تمامی نیاز های شما را برای به نمایش گذاشتن محصولات و خدماتتان برآورده سازد. در برخی موارد شما حتی نیاز به هیچ فروشگاه فیزیکی ندارید و تمامی کار می تواند صرفا بصورت مجازی و از طریق وب سایت شما انجام شود.

فقط کافیست اجناس و محصولات خود را به همراه تصاویر و توضیحات مربوط به آنها روی سایت قرار داده و قیمت های آنها را بروز نگه دارید. مشتریان شما براحتی می توانند با مشاهده نیازمندی های خود محصول یا خدمات مورد نظر خود را خریداری کنند.

مهم نیست نوع محصول شما چه باشد، از محصولات الکترونیکی مثل موبایل و لوازم برقی گرفته تا محصولات آرایشی و لباس و کفش تا حتی محصولات مجازی مثل فایل های تصویری، کتاب و مقاله و یا خدماتی مثل تایپ و ترجمه ، به طور کلی محصول و یا خدمات شما هر چه باشد می توانید آن را از طریق وب سایت فروشگاهی خود بفروش برسانید.

 

لیست امکانات

لیست قیمت و امکانات فروشگاه

قیمت خدمات راه اندازی سایت های فروشگاهی بسته به نوع قالب ( آماده یا سفارشی) دارای تعرفه های مختلفی می باشد. مشاهده لیست قیمت

 

برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی انواع سایت فروشگاهی