دپارتمان طراحی سایت

-

(Total 11 Votes : 4 of 5)

خدمات طراحی سایت ویژه شرکت ها

شرکت مهندسی نیتاران پارس ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی وب سایت ویژه شرکت ها و موسسات بصورت حرفه ای و با قابلیت های متنوع می باشد. کلیه شرکت ها و مشاغل در زمینه های کاری مختلف می توانند درخواست طراحی وب سایت خود را با کارشناسان شرکت نیتاران مطرح نمایند و از مشاوره رایگان بهره مند شوند.

برخی از خدمات شرکت طراحی سایت نیتاران شامل طراحی و راه اندازی وب سایت شرکت های خدماتی ، طراحی سایت های شرکتهای تولیدی و بازرگانی ، بهینه سازی وب سایت های شرکتی جهت افزایش رتبه سایت در صفحه اول گوگل و همچنین تبلیغات اینترنتی می باشد.

 

طراحی سایت شرکتی

 

لیست قیمت طراحی سایت شرکتی:

لطفا برای مشاهده جداول تعرفه و قابلیت های سایت های شرکتی روی هر تصویر کلیک نمایید.

 

مراحل طراحی سایت های سفارشی :

در طراحی وب سایت های سفارشی مرحله اول طراحی گرافیکی قالب می باشد. در این مرحله تیم گرافیک شرکت طرح نمونه اولیه را مطابق با سفارش شما طراحی می کنند. سپس تصویر طرح نمونه برای شما ارسال شده و شما نظرات خود را در مورد آن مطرح می کنید. پس از اعمال نظرات و اصلاحات احتمالی روی طرح و بعد از تایید توسط شما کار وارد مرحله کدنویسی قالب می شود. در این مرحله نیز برنامه نویسان شرکت قالب وب سایت را مطابق با طرح تایید شده بصورت کاملا اختصاصی کدنویسی می کنند. مرحله بعدی راه اندازی وب سایت روی اینترنت می باشد. پس از اینکه سایت طراحی شده آپلود و راه اندازی شد آخرین مرحله شامل اصلاحات نهایی انجام می شود. در صورتی که اصلاحات مورد تایید شما قرار بگیرد ، سایت برای عموم دسترسی داده می شود.

 

سوالات متداول در زمینه ساخت وب سایت و راه اندازی سایت های شرکتی

آیا امکان افزودن قابلیت های بیشتر در آینده وجود دارد؟

بله ، سیستم مدیریت محتوای شرکت نیتاران این امکان را به شما می دهد تا در هر زمان که بخواهید ، قابلیت های جدیدتری را به وب سایت خود اضافه نمایید. هر یک از قابلیت ها امکان اضافه شدن در آینده را دارند. همچنین امکان افزودن زبان های جدید نیز در آینده وجود دارد.

 

چگونه وب سایت شرکت را در نتایج صفحه اول گوگل نمایش دهیم؟

برای اینکه یک وبسایت بتواند در صفحه اول گوگل به نمایش در آید می بایست با استفاده از کلمات کلیدی بهینه سازی یا به اصطلاح SEO سازی شود. شما می توانید با استفاده از پکیج پایه و یا SEO بصورت تضمینی وب سایت خود را تا صفحه اول گوگل بهینه کنید. فراموش نکنید برای کسب رتبه خوب در گوگل وب سایت شما باید بصورت سفارشی طراحی شده باشد. استفاده از قالب های آماده به رتبه سایت شما در گوگل لطمه می زند.

 

چقدر زمان می برد تا وب سایت سفارش داده شده را تحویل بگیریم؟

در طراحی سایت ها با قالب آماده بین 2 تا 5 روز و در طراحی سایت های سفارشی بین 2 تا 3 هفته زمان لازم است.

 

امنیت وب سایت های طراحی شده در چه حد است؟

شرکت نیتاران از کنترل پنل اختصاصی با کدبسته استفاده می کند، در سیستم های کدبسته امنیت نرم افزاری در بالاترین سطح خود قراردارد. از طرف دیگر استفاده از پیشرفته ترین و امن ترین سرورها حداکثر امنیت لازم را برای وب سایت های طراحی شده فراهم کرده اند.

 

آیا برای کار با وب سایت به آموزش و یا دانش خاصی نیاز است؟

برای کار با کنترل پنل مدیریتی وب سایت به هیچ دانش خاصی نیاز ندارید.فقط کافیست کمی با اینترنت کار کرده باشید. ضمنا به همراه هر وب سایت یک ویدیوی آموزشی رایگان دریافت می کنید و در صورت نیاز می توانید از یک جلسه آموزش رایگان به صورت حضوری نیز بهره مند شوید.