دپارتمان طراحی سایت

-

(Total 1 Votes : 5 of 5)

نیتاران یک شرکت طراحی وب سایت معتبر و رسمی می باشد

این شرکت با عقد قرارداد رسمی کیفیت کلیه خدمات ارائه شده خود را تضمین نموده و پشتیبانی کامل وب سایت های طراحی شده را بر عهده می گیرد.

نیتاران با سال ها تجربه در زمینه وب و شبکه ارائه دهنده انواع خدمات طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب می باشد. برخی از خدمات این شرکت در زمینه طراحی سایت عبارتند از طراحی و ساخت انواع وبسایتهای فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت های شرکتی ، ساخت و راه اندازی انواع پرتال های اداری و سازمانی ، طراحی پرتال های کاربری و طراحی انواع سایت های خدماتی ، تبلیغاتی و بازرگانی.

اعتبار شرکت نیتاران ارائه خدمات با کیفیت بالا و پشتیبانی کامل وب سایت می باشد که موجبات رضایت مشتریان را فراهم نموده است.

شرکت طراحی سایت معتبر

چرا شرکت طراحی سایت نیتاران؟

نیتاران یک شرکت ثبت شده ، رسمی و معتبر می باشد و اطمینان خاطر شما را در تمامی مراحل طراحی و راه اندازی و همچنین پس از طراحی سایت فراهم می کند.

نیتاران از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی استفاده می کند و امکان طراحی و پیاده سازی هر نوع قابلیت را ایجاد کرده است.

نیتاران دارای تیم گرافیک و برنامه نویسی قوی می باشد و قادر است هر نوع ایده و قابلیت جدید را طراحی و پیاده سازی کند.

نیتاران دارای صدها نمونه کار در زمینه های مختلف است و تجربیات ارزنده خود را در اختیار شما قرار خواهد داد.

نیتاران دارای گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده از سازمان مالیاتی کشور می باشد که امکان صدور فاکتور رسمی را دارد.

 

معتبرترین شرکت طراحی سایت

 

ارائه خدمات به سراسر ایران و جهان

شرکت نیتاران ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت در تمامی استان ها و شهرهای ایران از قبیل تهران، مشهد اصفهان یزد شیراز تبریز ارومیه اردبیل کردستان سنندج بندرعباس رشت لاهیجان زنجان قزوین ساری بوشهر اذربایجان اراک قم لرستان کرمان کرمانشاه سیستان بلوچستان و سایر شهر های ایران می باشد. همچنین تمامی کشورهای جهان از جمله آذربایجان ترکیه امارات افغانستان تاجیکستان ارمنستان و ... تحت پوشش خدمات این شرکت هستند.

 

طراحی سایت حرفه ای ، سفارشی و پیشرفته

شرکت نیتاران با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها و متودهای وب ارائه دهنده خدمات طراحی انواع سایت های حرفه ای با کدنویسی اختصاصی می باشد. سایت های طراحی شده به سبک مدرن و مطابق با استانداردهای سئو به منظور کسب بهترین رتبه در گوگل طراحی می شوند. مراحل طراحی سایت های حرفه ای شامل یک مرحله طراحی گرافیک اولیه می باشد که پس از تایید نهایی مرحله بعدی به منظور کدنویسی اختصاصی قالب انجام می شود. پس از کدنویسی و نصب سیستم مدیریتی و راه اندازی قابلیت ها رفع باگ های نهایی انجام می گردد و سرانجام وب سایت برای عموم در دسترس قرار می گیرد.

 

لطفا جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و راه اندازی انواع وب سایت با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.همکاران ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.