دپارتمان طراحی سایت

-

(Total 1 Votes : 4 of 5)

خدمات ویژه طراحی سایت شرکت های ساختمانی ، پیمانکاری، معماری و عمرانی

از جمله خدمات تخصصی شرکت نیتاران طراحی و ساخت وب سایت شرکت های ساختمانی و پیمانکاری می باشد. تمامی شرکت های در زمینه های مختلفی از قبیل خدمات ساختمانی ، شرکتهای پیمانکاری ، شرکت های معماری و عمرانی می توانند جهت معرفه خدمات خود از پکیج های ویژه طراحی سایت شرکتی استفاده نمایند.

امکان ساخت گالری تصاویر با قابلیت های زیرشاخه ای و قابلیت هایی نظیر معرفی پروژه های انجام شده  و یا در حال انجام و همچنین معرفی مشتریان و نمایش گواهینامه ها و تقدیرنامه ها از جمله بخش های متداول در طراحی وب سایت شرکت های ساختمانی هستند.

طراحی سایتهای شرکتی بصورت کاملا سفارشی و مطابق با درخواست شما و همچنین زمینه فعالیت شرکت شما انجام میگیرد. در طراحی های سفارشی مرحله اول طراحی گرافیکی قالب وب سایت می باشد که در این مرحله طرح گرافیک نمونه اولیه طراحی و برای شما ارسال می شود. پس از اینکه این طرح مورد تایید شما قرار گرفت کار کنویسی انجام شده و در نهایت وب سایت راه اندازی می گردد.

 

طراحی سایت ساختمانیطراحی سایت شرکت ساختمانی

 

لزوم راه اندازی وب سایت برای شرکت های ساختمانی و پیمانکاری

امروزه بسیاری از مشتریان نیازمندی های خود را از طریق اینترنت جستجو می کنند. داشتن یک وب سایت به جذب مشتری بیشتر کمک می کند.

از طرف دیگر داشتن یک وب سایت اعتبار بیشتری به کسب و کارها می دهد و سطح کلاس کاری را بالاتر می برد. در بسیاری از موارد مشتریانی که با یک کسب و کار بخصوص آشنایی ندارند جهت سنجش اعتبار و مشاهده سوابق کاری به وب سایت شرکت ها رجوع می کنند.

همچنین داشتن یک سایت اینترنتی نشان دهنده اهمیت دادن یک شرکت به روابط عمومی و ارتباط با مشتریان می باشد. از نظر مشتریان شرکت هایی که فاقد وب سایت هستند در روابط عمومی و بازرگانی ضعیف هستند و همین مسئله می تواند تاثیر منفی در ذهنیت مشتریان داشته باشد.

 

سوالات متداول در زمینه طراحی و راه اندازی سایت های شرکتی

 

حداقل زمان لازم برای طراحی و ساخت وب سایت چقدر است؟

در طراحی وب سایت ها با قالب آماده حداقل زمان مورد نیاز جهت طراحی سایت 2 روز و در طراحی وب سایت ها در حالت سفارشی حداقل زمان مورد نیاز 10 روز می باشد.

 

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

قیمت تمام شده طراحی و راه اندازی شما بستگی به نوع قالب و قابلیت های انتخابی سایت شما دارد. جهت مشاهده لیست قیمت طراحی سایت روی لینک زیر کلیک نمایید:

قیمت طراحی سایت

 

آیا امکان ایجاد تغییرات در وب سایت توسط خودمان وجود دارد؟

بله سایت های طراحی شده توسط شرکت نیتاران بصورت داینامیک بوده و دارای کنترل پنل مدیریتی جهت مدیریت وب سایت هستند.سیستم مدیریت محتوای شرکت نیتاران یک کنترل پنل کاربرپسند می باشد و امکان مدیریت بخشهای مختلف وب سایت را براحتی برای شما فراهم می کند.

 

آیا برای مدیریت سایت نیاز به دانش و یا دوره آموزشی خاصی هست؟

خیر برای مدیریت سایت نیاز به دانشی خاصی ندارید فقط کافیست ویدیوی آموزشی شرکت نیتاران را ملاحظه کنید و سپس در صورت نیاز یک جلسه آموزشی رایگان برای شما ترتیب داده خواهد شد. با این آموزشها به راحتی می توانید با کنترل پنل کار کنید.