دپارتمان طراحی سایت

-

(Total 1 Votes : 5 of 5)

اهمیت پشتیبانی طراحی سایت

یک وب سایت اینترنتی هر اندازه که زیبا و حرفه ای طراحی شده باشد نیاز به پشتیبانی دارد. چرا که ممکن است در مقاطع زمانی مختلف به دلایل فنی و تکنیکی مشکلاتی پیش بینی نشده در وب سایت بوجود بیاید که نیاز به پشتیبانی و رفع سریع مشکل داشته باشد. نیاز به پشتیبانی در سایت های فروشگاهی و یا سایت های دارای سیستم پرداخت آنلاین نقش حیاتی تری پیدا می کند چرا که یک مشکل کوچک میتواند شامل ضرر های مالی شود.

به همین دلیل در انتخاب شرکت های طراحی سایت صرفا زیبایی طراحی و یا قابلیت ها ملاک نیست بلکه یک شرکت طراحی سایت خوب می بایست پشتیبانی خوبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

طراحی سایت پشتیبانی

 

 طراحی سایت با پشتیبانی کامل

شرکت نیتاران با عقد قرارداد رسمی کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین پشتیبانی کامل وب سایت های طراحی شده خود را تضمین می نماید. بخش پشتیبانی شرکت نیتاران بصورت 24 ساعته از طریق تلفن ، ایمیل و از طریق تیکت آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان گرامی می باشد.

 

سوالات متداول در زمینه پشتیبانی وب سایت

 

پشتیبانی وب سایت شامل چه مواردی می شود؟

پشتیبانی سایت شامل پاسخگویی به سولات فنی و تکنیکی شما و یا سوالات مربوط به مسائل آموزشی کار با کنترل پنل و قابلیت ها و رفع مشکلات احتمالی می باشد. بدیهی است هر گونه افزودن قابلیت جدید به وب سایت و یا تغییرات گرافیکی سفارش جدید محسوب می شود و در صورت نیاز هزینه های آن برآورد می شود.

 

هزینه پشتیبانی وب سایت در شرکت نیتاران چقدر است؟

پشتیبانی وب سایت های طراحی شده در شرکت نیتاران به مدت یک سال رایگان است. پس از اتمام دوره بسته به سیاست شرکت در آن زمان ممکن است پشتیبانی بصورت رایگان و یا در قبال پرداخت هزینه ای جزئی بصورت سالانه تمدید شود.

 

ضمانت پشتیبانی وب سایت ها چگونه است؟

در قرارداد های طراحی وب سایت شرکت نیتاران بندی تحت عنوان پشتیبانی تنظیم می شود که پشتیبانی وب سایت ها و کیفیت خدمات توسط شرکت تضمین می گردد.

 

مزایای خدمات پشتیبانی سایت در شرکت نیتاران چیست ؟

نیتاران یک شرکت ثبت شده و رسمی در زمینه طراحی وب سایت می باشد.

نیتاران پشتیبانی کامل وب سایت های طراحی شده را تضمین می نماید.

نیتاران از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و حرفه ای بهره می گیرد که امکان مدیریت وب سایت را به ساده ترین روش ممکن میسر می سازد.

سایت های طراحی شده توسط شرکت نیتاران دارای قابلیت توسعه پذیری بالایی بوده و در هر زمان می توان قابلیت های جدیدی به وب سایت اضافه کرد.

نیتاران سال ها تجربه ارزنده و صدها نمونه کار فعال در زمینه طراحی وب سایت دارد و می تواند در تمامی مراحل طراحی وب سایت مشاور شما باشد.